Wpis z mikrobloga

Co myślicie o grze "Sąsiedzi z piekła rodem" w zmodowanej wersji #szkolna17 lub o odrębnej grze tego pokroju?

Mam nadzieję, że pomysł zaciekawi fanów uniwersum i zajawkowiczy w modowaniu gier.

Wyobraźcie siebie w roli widza lub przedstawiciela młodzieży białostockiej, bandyckiej, który uprzykrza życie Ksiekowi dokuczając mu w przeróżny sposób. Wśród postaci pierwszoplanowych (Knur i widz nieokuratny, niegodziwy, niesprawiedliwy, nierzetelny) w zdomowanej wersji byłyby postacie drugoplanowe oraz poboczne, przykłady: Leonarda, Geremek, Jan Ełborodo, J00r, redaktorzy, lista może być dość długa.

Ścieżka dźwiękowa opiewałaby w lamenty i ruganie nibembeńskie, a także wiele innych dialogów.

Plansze mogłyby być różnorodne, abstrakcyjne ale i takie, które kojarzymy z uniwersum, czyli: ogród, belweder i poddasze - w czasie i klimacie różnego rodzaju świąt, a także pór roku, wizyty w lokalach gastronomicznych (np. Zodiak), szpital, różnego rodzaju wycieczki np. do Wilkowa, Choroszczy itp.

Charakter pranków byłby znany każdemu śledzącemu S17, związany z: wątkiem fekalnym, paczkowymi, listowym, wizytami specjalnych gości, romantycznym, historycznym (z pradziadkiem Piłsudskim w tle), mesjanistycznym, lajtowym, konfliktowym np. wojny z Kargulem, Mecenasem z Piaseczna, czy też Meksikanem itd., cukrzycowym, nerowym, olkoholowo-nitrowym, opcji jest multum.

Co mirki o tym sądzą?

#kononowicz #patostreamy #heheszki
lertman - Co myślicie o grze "Sąsiedzi z piekła rodem" w zmodowanej wersji #szkolna17...

źródło: comment_16501261739ZZMtkpO7eNacYXWn1rv6X.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@lertman: miałem ten pomysł już jakiś rok temu, z tego co wyszukałem to ruscy uzyskali dostęp do silnika i stosunkowo niedawno wypuścili jakiegoś gównianego moda. Powodzenia!
  • Odpowiedz