Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xxvv: też jestem na kupnie i szukam...
@walkers: dzięki za link, podoba mi się ten roborock s7 ze względu na szczotkę gumową w którą prawie nie wkręcają się włosy a mam w domu 3 głowy z długimi włosami i jest tego multum i wszędzie... I jakby naszła ochota to jeszcze stacja odsysająca...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZjadamChmury: good to know. Ale rozbieralny wałek więc idzie to dość prosto? Na logikę prościej z niego wybrać włoży niż wycinać z takiego walka z włosiem jak się nakręci na cały... Przemawia do mnie ten s7...
@PaulStone: mam w odkurzaczu pionowym walek ze szczotkami to tam poorostu nawinente wloscy niszcza szczotke, a ich usuniecie to jedynie rozciecie wzdluz i schodza, w tym silikonowym mozna to zebrac bez nozyczek. Aczkolwiek znowu do wyciagniecia ich z tej obrotowej szczotki trzeba albo nozyczek malych albo srubokret zeby to zdemontowac i wyczyscic.
@karlikowa: Świetnie się sprawdza, żałuję że wcześniej nie kupiłem :) 3x w tygodniu odkurza i w mieszkaniu jest znacznie czyściej w stosunku do jednego ręcznego odkurzania w weekend. Cena wysoka ale warta zaoszczędzonego czasu, energii i czystości.