Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś w cedepie ogarnia to, że wydanie DLC fabularnego ponad 2 lata po premierze obejdzie co najwyżej zapalonych fanów. Chwalenie się premierą serialu w świecie CP to jakiś nieśmieszny żart bo chyba mało kto wierzy, że czeka nas kolejny "Arcane" - zakładam, że serial od dawna był gotowy tylko odbiór CP2077 spowodował, że tytuł został opóźniony.


#cyberpunk2077
  • 13
@Kristof7: Pamiętaj, że co roku dorasta grupa graczy, która nigdy nie grała w CP i ma szanse w niego zagrać. Jak dodatek będzie dobry to zwiększy zainteresowanie grą bo np. ktoś jest młody, nigdy w CP nie grał, usłyszy, że dodatek super i kupi całą grę i zagra itp.
@Variv: Jasne ale to dalej niewielki procent. Fakt faktem gra sprzedała się i tak w ogromnej ilości kopii a do 20 milionów pewnie po tym nextgenowym patchu spokojnie dobije na koniec Q2.
ty tak na poważnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy młody wiek powstrzymał cię kiedyś przed czymkolwiek? XD


@powaznyczlowiek: No jednak w inne gry grałem jak miałem 8 lat a w inne jak miałem 16. 8 latek raczej w wiedzmina 3 nie zagrał na premierę, ale teraz jak ma 16 to zagra chętnie mimo, że stara gra.
@Variv: no ale Wiedźmin to hit dziesięciolecia, wyciągany co i rusz z szafy. Zresztą kosztujący obecnie grosze to na pewno nie bez znaczenia.

Natomiast jestem przekonany że kto z dzisiejszych 16/17 latków był zainteresowany to zagrał i na premierę, a nie sądzę żeby aż tylu nowych graczy dorosło żeby opłacało się dla nich robić dlc xD statystyki mówią że typowy gracz ma 30 lat
Gdyby teraz do wieśka 3 wyszło DLC to też bym je kupił i ograł.


@blackmilk: Cyberpunk to nie Wiedźmin, ani nie wyszedł w takim stanie, ani nie był masą niespełnionych obietnic. A ponadto przez prawie 1,5 roku dalej jego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. W3 to jedna z gier z najwyższym wynikiem sprzedażowym w historii, zestawianie tych dwóch tytułów nie ma sensu.
@Kristof7: bo to tylko tak zagrywka, że no jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git. A tak naprawdę to prawdopodobnie nie wydarzą nic albo gówno dodatek z nowymi kurtkami i kilkoma questami xD
@Menszykovsky: Wydaje mi się, że mają poważne problemy ze zrobieniem czegoś dodatkowego w tej grze a zaangażowanie większych sił jest zwyczajnie nieopłacalne, pewnie jakieś bzdury dorzucą jeszcze w tym roku (broń, odzież, samochód). W następnym wydadzą dodatek, kilka poprawek i gra zostanie uśmiercona.

Pewnie to studio (Molasses Flood) zrobi jakąś grę w świecie CP pokroju Thronebreakera żeby zagorzały fanbase dalej pozostał przy tym świecie, może jakaś mobilka i za ileś lat
@blackmilk: Po pierwsze albo piszesz jak człowiek albo #!$%@? i mnie nie obrażaj.

Po drugie - W3 obsypany wszelkimi możliwymi nagrodami na każdej imprezie związanej z gameingiem.

Wiedźmin do patcha 1.2 był praktycznie niegrywalny.


Patch 1.2 wyszedł rok po premierze gry, przy okazji premiery dodatku Serca z Kamienia gdy tytuł już była GOTY. Tak W3 był niegrywalny że przez niecałe 2 miesiące po premierze sprzedało się 6 mln kopii.