Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale Oliwia i Konrad już się rozstali. Czyli islanderzy i wykop jednak ich przejrzeli a tyle byle zachwytow ze strony Grażyn nad tą para
#loveisland
  • 17
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: chwilę ja obserwowałam po programie i mam wrażenie że ona to taka typowa insta girl, wszystko robi pod publikę i dla likeow, zapewne lansuje się na imprezach. Ja osobiście nie wytrzymałabym z taką osoba a Konrad nie sprawia wrażenia osoby która idzie na jakieś ustępstwa. Chyba że dowiedziała się że on balamucil starsze panie czy jakieś takie plotki tu chodziły.
  • Odpowiedz
@Lolek1011:ooo nieźle. jak na moje oko to wygląda jakby Oliwia zyskała kolejne 100k follow i zerwała. Ona ma prywatne konto więc nie widziałam jej oświadczenia ale po story Konrada i tekscie że bierze to na klatę wnioskuję że to nie była jego decyzja
  • Odpowiedz
@novemberrain: no właśnie czyli o to mu chodziło mówiąc że "wziął to na klatę". Poza tym byłabym skłonna uwierzyć że ona będzie chciała to ciągnąć pod lajki bo widać że Ig to jej życie. No albo po prostu obejrzał sobie Case ;)
  • Odpowiedz
@hajnekan: @Lolek1011: ja myślę, że to i tak by jebło. Już wcześniej były spiny z dupy. Mam wrażenie, że oboje w pewnym sensie odczuwali dyskomfort w tej relacji; Konrad z powodu flirciarskiego stylu Oliwki, a ona z powodu jego toksycznego charakteru. To nie miało prawa się udać, nawet jeśli Casa Amor nie maloby miejsca.
  • Odpowiedz