Wpis z mikrobloga

Witajcie.
Piszę ten post ponieważ chciałbym was wszystkich, którzy być może go przeczytacie przestrzec przed dołączeniem i płaceniem za grupę Take Profit Crypto Crew! Grupę prowadzą gwiazdy instagrama Franek Rumak i jego dziewczyna Paula Peszko. Ja niestety byłem ten naiwny i dołączyłem do grupy za jedyne 200 dolarów miesięcznie. Był to ogromny błąd ponieważ wywaliłem pieniądze w błoto. Te oto osobistości pracują dla firmy MLM o nazwie IM Master Academy o której poszukałem informacje i mieli już wyroki za nieuczciwe praktyki piramidy finansowej. Paula i Franek twierdzą ze pomagają innym w nauce o kryptowalutach, a jedyne co robią to dobre pieniądze na naiwnych z których maja grube wypłaty, ponieważ firma działa na zasadzie piramidy finansowej. Im więcej osób pod tobą tym więcej zarobisz. Ja uwierzyłem niestety w ich bajki o majątkach na kryptowalutach, ale po dołączeniu zobaczyłem co to tak naprawdę jest. Nie wierzcie im w ani jedno słowo… marketing i kłamanie w internecie to jest ich drugie imię. Poznałem na grupie wiele osób które miały takie samo zdanie, to niestety były usuwane z grupy aby nie mogły innym tego napisać. Pozostają tylko osoby zapatrzone w nich i myślące ze będą robić kokosy na krypto. Które namawiają rodziny i znajomych aby dołączali, aby mieć pakiet za darmo. Pisałem również z inna osobą , która ich osobiście poznała i niestety ale w rzeczywistości są zupełnie innymi osobami, nie posiadają tylu ,,milionów” jak wkręcają ludziom , kupują podróbki na bazarach i generalnie tracą dużo pieniedzy na giełdzie o czym nie mówią na forum.. dlatego przestrzegam was jeśli chcecie się zagłębić w temat krypto to nie u nich , bo to kasa wyrzucona w błoto. Może warto obejrzeć coś na YouTube, albo kupić książkę ..

#takeprofitcryptocrew #takeprofit #paulapeszko #oszustwo #scam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach