Wpis z mikrobloga

Jaki telefon do +/- 2k? Dziewczyna uparła się na Iphone'a 11, bo patrzy na aparat (wtedy by dołożyła jeszcze do 2500), a według mnie ten telefon jest już stary i nie warty tych pieniędzy. Od siebie dodałem Samsunga Galaxy S20FE 6/128 i Realme GT Neo 2 8/128. Który byłby najlepszym wyborem, a może znajdzie się coś jeszcze innego?
#telefony

Jaki najlepszy wybór telefonu do +/- 2k?

  • Iphone 11 (ok. 2500zł) 51.0% (25)
  • Samsug Galaxy S20FE 6/128 (ok. 1800zł) 32.7% (16)
  • Realme GT Neo 2 8/128 (ok. 1450zł) 16.3% (8)

Oddanych głosów: 49

  • 19
  • Odpowiedz
@Dawid7600: Biorąc pod uwagę że ten iP dalej czeka z 3-4 lat aktualizacji... No i IMO dalej jest szybszy / płynniejszy od S20FE czy pożal się boże Realmeme xD Choć ja bym dorzucił do bazowego iP 12 bo Amoled.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx Sama zapytała mnie, żeby zapytać innych. Co już zrobi to już jej wybór XD
@L3gion Też jej o tym wspominałem bo LCD to trochę lipa w tel za 2.5k, a 12 to już trochę nie ten budżet.
  • Odpowiedz
@Dawid7600: Nie orientuję się już specjalnie w temacie Androida, ale co do ip11 - nie skreślaj go od razu za wiek. Mam swojego od dwóch lat i nawet bym wymieniła na nowszego, ale nie ma po co - wszystko super działa, nie różni się bardzo od nowszych modeli, bateria nadal trzyma bardzo dobrze i to chyba najtrwalszy telefon jaki miałam pod względem upadków, on może jeszcze bardzo długo posłużyć (a
  • Odpowiedz
@Dawid7600: Ja #!$%@?, proponować komukolwiek chińskie gowno i to jeszcze realme xD weź się puknij w głowę, IP 11 jeszcze ze 3-4 lata będzie wspierany (obecnie wspierają jeszcze 6s - sprawdź ile to ma lat) i zje te androidowe gowna na śniadanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawid7600: dziewczyny lubią iPhony. W każdej sieciówce typu h&m czy Sinsay masz w #!$%@? case tylko do iPhona.
LCD nie jest zły, chociaż tańszy do wymiany bo na pewno zbije ( ͡º ͜ʖ͡º)
Samsunga można brać pod uwagę, chinoli nie.
Niech bierze iPhona, będzie zadowolona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dawid7600: kobiety są generalnie dziwne. Nie patrzą co lepsze tylko co im się bardziej podoba.
Jak kupowałem rower córce to jedynym wyznacznikiem był kolor. Takiego nie i chu. Nie przekonasz żadnym argumentem. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@efek U mnie też się to sprawdza. Wygląd i aparat XD
@Dawid7600: to niech kupi iPhona. Może i ją przekonasz argumentami i logiką do Samsunga, ale to nie będzie to. A jak coś nie będzie działać, to powie, że to Ty się upadłeś na tego zasranego Szajsunga. "Mogłam brak ajfona jak człowiek a nie jakieś androidy" ( )
  • Odpowiedz
@L3gion: Galaxy S20FE i Realme GT Neo 2 mają ekrany 120Hz, a iPhone 11 60Hz.
Zatem S20FE i GT Neo 2, mogą dać dwa razy szybsze animacje/ruchy widgetów, przejść z/do aplikacji itd. niż iPhone 11 z 60Hz ekranikiem.
  • Odpowiedz
Zatem S20FE i GT Neo 2, mogą dać dwa razy szybsze animacje/ruchy widgetów, przejść z/do aplikacji itd. niż iPhone 11 z 60Hz ekranikiem.


@Eskim0s: No i co ci po 120 hz skoro UI Androida dalej jest ślamazarne a nawet S22 potrafi chrupnąć lagiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie patrzą co lepsze tylko co im się bardziej podoba.


@efek: A ja nie rozumiem podejścia w drugą stronę niczym #elektrodacontent "no może brzydkie jak noc ale użyteczne"

@L3gion: nie nie. Absolutnie nie jestem za tym, żeby ignorować to co się komu podoba. Tylko, że telefony wszystkie wyglądają praktycznie tak samo. Ale jak dziewczyna opa woli iPhona, to niech go bierze.
Ja staram się zawsze to wszystko wypośrodkować. Patrzę na parametry i z podobnych wybieram to, co mi się bardziej podobna. Jak coś będzie brzydkie i nie w moim guście to nie kupię, bo nie będę później chciał tego używać.
Wolę kupić coś trochę gorszego technicznie, ale
  • Odpowiedz
@L3gion: w moim Mi10T Pro nie ma lag, zacinek, ani zwieszeń.
Często gram i akurat wiele gier obsługuje 120fps i kilka 144fps, a to daje niesamowitą płynność.
  • Odpowiedz