Wpis z mikrobloga

Siema, poszukuje dwóch starych gier, których tytułu nie mogę sobie przypomnieć za cholerę, a strasznie mnie łapie nostalgia jak o nich myślę.

1. Była to gra na PC, polegała na tym, że musieliśmy przejść postacią po wszystkich płytkach tak, żeby je zniszczyć i przejść do ostatniej. Płytki były różne, była taka, co trzeba było wejść na nią dwa razy, były lodowe, po których się ślizgało, były jakieś że ślimakami, które odwracało się guzikami czy coś..

W tle były różne krainy, jakieś lodowe, ogniste, itp. chyba była to gra w 3d, a patrzyło się z lotu ptaka.

Chyba miałem ją kiedys na płytce, bo jeszcze neta nie miałem.

2. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć czy to gra na pc czy Pegasusa. Zasadniczo gra polegała na tym, że musieliśmy krokodylem (aligatorem?) Przechodzić następne poziomy, coś tam zbierać, po to, żeby dotrzeć do naszej pani aligator. Gra na pewno była CZARNO BIAŁA, a w głowie mam motyw, jak krokodyl się ślizgał. Nic więcej nie pamiętam, ale może ktoś skojarzy.

#staregry #gry #flash #pegasus #pomocy #nostalgia #komputery
  • 5
@songohan231: @kabarto: Druga tez mi sie skojarzyla z Croc, ale po tym, ze moze Pegasus i czarno-biala to przypomnialo mi sie, ze na PC byla taka platformowka freeware z krokodylem, ktora miala taki pikselowy styl graficzny i palete kolorow taka szaro-zielona, wygladajaca niby jak Game Boy.
Chyba byla w jakims czasopismie w latach 00., nie moge sobie tytulu przypomniec, moze znajde.