Wpis z mikrobloga

JEDEN PORTFEL BYŁ CIENIUTKI, A DRUGI GRUBY JAK....

Cześć Mirki i Mirabelki, jestem Marta i od roku hobbystycznie zajmuję się robieniem skórzanych portfeli. Jako że mój niebieski pasek jest wielkim fanem twórczości Walaszka to zasugerował żebym zrobiła portfel z motywem z Kapitana Bomby i pochwaliła się nim na wykopie, tak więc robię swoje pierwsze w życiu #rozdajo ! Wcześniej zrobiłam o tym rozdaniu znalezisko (link, ale chłopak mnie szybko okrzyczał, że tak się nie robi i że mam się ogłosić z tym na mirko - wybaczcie, jestem tu nowa, mea culpa :(
W każdym razie zasady są proste i niezbyt dopracowane - każdy z plusujących ten wpis weźmie udział w losowaniu tego portfelika. Jest własnoręcznie wykonany z naturalnej skóry garbowanej roślinnie, pomieści około 8 kart, do tego jest cienki i poręczny. Dałam z siebie całe 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyniki losowania w najbliższą sobotę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.

Będzie mi bardzo miło jeśli zaobserwujecie mój profil na Insta oraz na FB.
Wrzucam również link do sklepu na Pakamera, co jakiś czas robię tam #promocje na swoje produkty.
Piona i do zobaczenia ponownie w sobotę!

#rozdajo #portfel #leatherworking #tworczoscwlasna #rekodzielo #handmade #kapitanbomba
your_skim - JEDEN PORTFEL BYŁ CIENIUTKI, A DRUGI GRUBY JAK....

Cześć Mirki i Mirab...

źródło: comment_16497943832TxCbaHcPUkWXpCVfY6hiQ.jpg

Pobierz
  • 35
@your_skim może się poszczęści ( ͡º ͜ʖ͡º)

Portfele szyte ręcznie to sztos, nigdzie w sklepie takiego nie kupisz. Pamiętam jak ok. 5lat temu na forum jakiś gość się ogłosił że robi, spodobał mi się bardzo wzór (wytłoczony orzełek) i zostawił tylko maila. Musiałem mu wysłać 200 zł na konto i czekałem, czekałem, czekałem... Robił to ponad miesiąc, do czasu aż dostałem do rąk własnych minęło chyba z