Wpis z mikrobloga

Też się zdziwiłem, cieszę się że mamy jeszcze szczerych nacjonalistów, a nie tylko 5 kolumne w postaci ruskiej agentury. xD


@BayzedMan: zawsze byli, ale zostali zakrzyczeni przez różnych #!$%@?ów wszechpolskich(a z samej MW konsekwetnie usuwani przez dzisejszych bohaterów wykopków) i nigdy nie było to duże grono

Falanga nie ma nic wspólnego z ONRem


@Towarzysz_Pawulon: ale symbol czy organizacja? Symbol to dużo akurat ma:)
  • Odpowiedz
@yourfatherdrunk: Nie wiem o czym piszesz ale MW trzymała sztamę z ONR-em i spojrzenie na geopolitykę obydwu narodowych organizacji zazwyczaj niewiele się różniło.

Jeśli chodzi o racjonalność to wbrew temu co głoszą wszelkiej maści internetowi szczekacze i pseudo-znawcy (jak ten wyżej co myślał, że falanga to organizacja a nie symbol) to ugrupowania nacjonalistyczne w PL są poziom wyżej od całego tego bagienka, mylnie kojarzonego u nas ze skrajną prawicą czy
  • Odpowiedz
Nie wiem o czym piszesz ale MW trzymała sztamę z ONR-em i spojrzenie na geopolitykę obydwu narodowych organizacji zazwyczaj niewiele się różniło.


@spokoziomeczku: w MW było niejednorodne mocno i zrobiło akcje "wykaszania" szefostwo, przy okazji w sumie najkumatszych ludzi eliminująć

mylnie kojarzonego u nas ze skrajną prawicą czy prawicą narodową


@spokoziomeczku: to ludzie z MW nie odpowiadaja za kierunek w jakim rn poszlo?
  • Odpowiedz
to ludzie z MW nie odpowiadaja za kierunek w jakim rn poszlo?


Odpowiada Winnicki z Bosakiem, w późniejszej fazie działacze MW dystansowali się od działalności w RN, nie wiem jak jest teraz.
  • Odpowiedz