Wpis z mikrobloga

Opłaca się sprzedawać TUFa 3070 n-lhr i zakupić 3080/ti?


@drsteve: finansowo nie ma to za bardzo sensu, a i zależy w jakich rozdzielczościach grasz. Do FHD zwykła 3070 jeszcze latami będzie dawała radę

Kopaczy jeszcze interesują takie modele? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@drsteve: górników (jako ktoś mający dwie koparki myślę że mogę się wypowiedzieć) interesują przede wszystkim karty non-LHR. Sweetspotem jest 3060Ti zamiast 3070, bo jest
@Atreyu: Obecnie 2560x1440p, nad 4k się zastanawiałem jednak nic na już. Wybaczcie jeśli niedoprecyzowałem, ale właśnie pytałem głównie w kontekście opłacalności samej odsprzedaży tego nlhr, bo górnikiem nie jestem, a może taki upgrade jeszcze przed ogłoszeniem serii 4xxx by się opłacił i poprawił komfort grania bardziej.
@drsteve: moim zdaniem, dopłata nie ma najmniejszego sensu bo przyrost klatek będzie niewielki - podejrzewam że w większości tytułów nawet byś nie zauważył boosta 10-20 klatek bez licznika FPSów na ekranie, a Lovelace są tuż za rogiem i na pewno będą w tym roku

Sam gram w 3440x1440p, mam 3090 (kupioną tylko dlatego że dorwałem ją nową w MSRP za ~7.5k) i myślę czy jej nie wrzucić stale do koparki a