Wpis z mikrobloga

Ostatnio sprzedałem masażer na OLX i wyskakiwały mi reklamy masażerów wszędzie. Pojawiła się i perełka z amazonu.
Mi się udało na #olx sprzedać takie cudo - używane i bez gwarancji za 80 zeta, a tu nówka za niecałe 4 dychy z darmową dostawą (Prime)

Link: https://amzn.to/3rjU60a
Cena: 39 zł

W komentarzu cenówki z innych amazonów do porównania (130-140 zł).
Sprzedaje Amazon wiec nie trzeba się bać że nie wyślą. Prognozowana dostawa jutro.

//Edit: Ktoś chyba hurtem kupił, bo zostały 3 sztuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #promocje #amazon #okazje
chomik3 - Ostatnio sprzedałem masażer na OLX i wyskakiwały mi reklamy masażerów wszęd...

źródło: comment_1649752306BF3mwBzrh0Pen6N3NHjjQv.jpg

Pobierz
  • 12
@m-k-d: Miałem niemal identyczny z ali, niby fajny, niby masuje, niby się nie psują... ale jak to u mnie bywa - miesiąc poużywany a potem wylądował w szafie bo się znudził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za tą cenę na pewno - nawet jak się nie spodoba to na OLX można puścić za nieco więcej
@m-k-d: @chomik3: Z tych wszystkich ręcznych masażerów 95% tego szrotu z Chin to straszne gówno. Lepiej zainwestować raz a dobrze w Booster Lightsaber, który teraz na promocji kosztuje ok 300zł i mieć spokój na min. kilka lat aż bateria będzie za słaba. Kupiłem 2 tygodnie temu i już nie bawiłbym się w te gówna, które przy delikatnym docisku się zatrzymają a ilość końcówek jest bez znaczenia, bo prawie każdy będzie
@jegertilbake: a booster nie ma odpowiednika chińskiego dobrej jakości?

bo to że kształt skopiowali i wszytskie wygladają tak samo to wiadomo ale chodzi o taki co trzyma jakość a nie kosztuje 75 USD. Czy to niemozliwe?
@dsctom: Nie, albo placisz raz za produkt dobrej jakosci ktory nie bedzie sie zatrzymywal przy pracy albo kupujesz gowno i za rok trafia to na wysypisko. Booster na mozliwosci, ktore posiada w cenie ktora wymieniles jest i tak tanim masazerem.

Obczaj pierwszy komentarz u góry od "dredjack", on to dokładnie rozpisał:

https://www.pepper.pl/promocje/pistolet-do-masazu-rlaxyoo-s3-inne-masazery-booster-lighsaber-6764-booster-m2-55-wysylka-z-pl-454207#comments

@m-k-d: No to nie wiem jaki sens kupowac jakikolwiek masazer jak sie nie uzywa regularnie chociaz raz na
@chomik3: Myslalem, ze cena tego to 130-140zl, zbyt niewyspany jestem i pobieznie przeczytalem wpis. Skoro faktycznie jest taka roznica w cenie no to sie nie wtracam juz, ale w tym budzecie bym proponowal raczej kupic sobie wałek do masażu jak komuś faktycznie zależy, żeby było czuć różnicę po nim (tylko wiadomo więcej wysiłku trzeba włożyć, ale za 40zł porządny da radę kupić).