Wpis z mikrobloga

Albo może odpuścić sobie i zainwestować w nowego


@KondProsty: Jak jest cały zestaw za jakieś ~1100zł to można rozważyć kupno (wersji 128GB). Jak drożej to bierz nówkę za 1600zł ze strony producenta.
  • Odpowiedz
@KondProsty: Miałem podobny dylemat i policzyłem sobie...
Za nowego questa 2 128gb płacisz 350 euro (czyli 1600-1650zł).
Do tego jak użyjesz reflinka przy aktywacji nowych gogli dostajesz 30$ w sklepie oculusa (liczmy 120zł), więc nowy quest wyjdzie Ci 1480-1530zł.
Do używanego questa wypadało by dokupić nową gąbkę bo kto będzie chciał po jakimś spoconym wykopku nakładać. Oryginalnych gąbek nie ma więc licz około 100zł za jakiś lepszy facial interface. Więc do
  • Odpowiedz
  • 0
@HachiRoku jaaa dzięki za dobre rady Mirki!!

@mikewr nie wiem za ile, grałem raz u koleżanki i mi się spodobało, ale wydać tyle na jedną konsolkę to słabo, nie jestem pro farmerem.

Radzicie oculusa2 czy cos innego w tej cenie?
Miałem styczność tylko z oculusa2 (te kontrolery wyglądają okropnie niesymetrycznie) ale generalnie spoko było, byłem zachwycony
  • Odpowiedz
@KondProsty: Za około 1600 cebulionów możesz kupić zapewne jakiś używany headset do PC ale potrzebujesz wtedy PC pod VR ( ͡° ͜ʖ ͡°) Questa też możesz podpiąć po kablu albo wifi do PC jak byś chciał/miał na tyle mocny PC.
Jeśli chcesz urządzenie typowo standalone bez kompa czy konsoli to jest tylko quest. Zresztą chyba na ten moment quest jest najrozsądniejszym wyborem na początek do PCVR z
  • Odpowiedz