Wpis z mikrobloga

  • 1
Michał 31 Kraków

Zgłoszenie ebeaaf93437dec84 z dnia 2022-04-11 20:21:41

Imię: Michał
Wiek: 31
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Lubię sobie kłaść do głowy. Ciągle się uczę, ciągle się rozwijam - nie tylko zawodowo. Chcę wszędzie być, wszystko żyć, doznawać, słuchać opinii, poznawać idee. Moja praca jest umiarkowanie interesujaca, temu też poza nią szukam odrobiny adrenaliny.

Wygląd
Brunet, ciemna karnacja i niebieskie oczy. Muskularna sylwetka, BMI w normie, 183 cm.

Zainteresowania
Motocykle, historia, lata 50-te, urbanistyka i architektura, podcasty o tematyce psychologii oraz biologii

Czego oczekuję?
Zabrzmię pewnie jak beznadziejny romantyk, ale połączenia dusz. Kogoś z kim można iść przez życie jako jedność, choćby i wbrew całemu światu. Wspólna praca nad związkiem, nad swoimi traumami, rozmawianie o tym co jest nie tak - wszystko budowane na wzajemnym szacunku, wsparciu i szczerości. Dopełnienie męskości przez kobiecość w najczystszej formie, bez kalkulacji, manipulacji i rachunku zysku i strat. A że szukam tego w miejscu dystrybucji obrazków z papajem? Cóż, ten kto twierdzi że to kiepskie miejsce na to - nie wie jakie to uczucie znaleźć brakującą nasadkę 10mm od zestawu, w roboczych spodniach które już miał wyrzucić.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Podróż motocyklem dookoła Tatr. Piknik na smaganej ciepłym wiatrem, popołudniowej podhalańskiej łące. Ty, ja, wino, wokół wysoka trawa i cisza podkreślana cykaniem świerszczy i odległym dzwonieniem dzwonków owiec.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub poprzedzony intercyzą, dzieci tyle ile będę w stanie utrzymać na godnym poziomie, używki - okazjonalne wspólne użycie miękkich - czemu nie, życie ma się jedno.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz