Wpis z mikrobloga

Miry i Miłe!
Yak zaraz zrobyty prezent dla #rozowepaski dziewczynki 4-5 lat? Jestem dla młodej dość bliską rodziną, która nie jest za szeroka, nie żadnym chrzestnym itp... Około rok temu lubiła jeszcze "Binga", ale jak się widzieliśmy z miesiąc temu, to już z tego wyrosła. Młoda ma zabawową kuchnię i sklep - to już rozpracowaliśmy i razem wszystko ugotowaliśmy. Mała chodzi teraz do przedszkola. Budżet raczej z 60 - 200 PLN na marzec + #inflacja.
- Co atrakcyjnego i równocześnie rozwojowego mógłbym takiej dziewczynce sprezentować na najblizsze urodziny?

#dzieci #prezen #zabawki #lego #duplo #cebuladeals


Pobierz Emejsinkk - Miry i Miłe!
Yak zaraz zrobyty prezent dla #rozowepaski dziewczynki 4-5 ...
źródło: comment_1649718767xio6lEzpMGxcNOO8nuVzJZ.jpg
  • 10
@Emejsinkk: moze teraz zestaw maly lekarz? Gierka planszowa? Ja chrzesniakowi kupilam na 6 uro szczoteczke elektryczną i w sumie wydalam 160 z jakimis dodatkowymi. Ale sama sCzoteczka 100 cos kosztowala
@Bananada: Dziękuję :) Ja siostrzeńcowi też ogarnąłem szczoteczkę elektryczną, ale on ma 10 lat. Tutaj się zastanawiam nad pięciolatką. Puzzle i gry planszowe raczej odpadają. Takie małe dzieci nie mają jeszcze tak rozbudowanej koordynacji.
@Emejsinkk: mój 5 letni chrześniak obecnie gra cały czas w super farmer, wcześniej lubiał dooble, chińczyka (psi patrol), na święta dostał monopoly junior (świnka Peppa) i też ogarnął także spokojnie te gierki mogę polecić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
: Puzzle i gry planszowe raczej odpadają. Takie małe dzieci nie mają jeszcze tak rozbudowanej koordynacji.


@Emejsinkk: Moja córka ma 2,5 roku i układa puzzle 40 elementów.

Jak masz budżet to polecam cokolwiek z Londji, szczególnie długie puzzle i gre Postmsn
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emejsinkk: puzzle na luzie sama ogarnie 60-100 elementów- pewnie najbardziej ją ucieszą jakieś księżniczki, Frozen albo kucyki/inne zwierzęta.

Poza tym np. Zestaw LEGO książka Frozen (chyba są 2 do wyboru). Mam wrażenie że w takim wieku cokolwiek z Frozen (a najlepiej z Elsą) będzie się podobało większości dziewczynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i wszelkie gry, ja bardzo polecam z serii Smart games, np. kolorowy kod albo