Wpis z mikrobloga

Ej #!$%@? myślałem że to tylko trolle piszą takie rzeczy o ludziach z ukrainy natomiast to jest #!$%@? prawda. Mój dobry kolega z roboty przyjął rodzinę ukraińską do siebie do domu. Nie wiem może miał pecha i trafił na jakąś która miała dostatnie życie w ojczyźnie ale z miejsca zaczęli mu narzekać że telewizor mały a internet który ziomek ma na miesiąc wytrąbili mu w 3 dni. Oczywiście żadnego dziękuję tylko tak jakby im się to z miejsca należało. Możecie pisać że jestem ruską onucą i że wyssałem to sobie z palca. Szczerze to sam mam nadzieję że to co mi powiedział to nieprawda a nawet jeśli to może miał wyjątkowego pecha. Ktoś też ma jakieś doświadczenia z ukraińcami których przyjął do siebie i mógłby się podzielić?
#przegryw #rosja #ukraina #wojna
  • 19
Jestem w stanie w to uwierzyć. Sam dwa razy spotkałem się z bezczelnymi Ukraincami. Nawet dzisiaj babka wepchała się do kolejki w biedrze i zawołała swoją koleżankę z pełnymi zakupami. #!$%@? wie czy to te, które uciekły przed wojną czy tutejsze XD
niestety nie okazałam tyle dobroci uchodzcom co Twój znajomy i nie gościłam u siebie w domu żadnej rodziny, ale sądzę że kolega trochę maruda bo to tylko internet, najważniejsze że zrobił dobry uczynek, reszty nie ma co rozdrapywać i już :)