Wpis z mikrobloga

@Mietek_02: Wcześniej jedynie mogliby Ci zabrać dowód rejestracyjny natomiast teraz(nowy taryfikator) zabierają dowód i dają mandat. Ja tak wyłapałem 500zł (brak zamontowanej tablicy w miejscu konstrukcyjnie do tego przeznaczonym) a w taryfikatorze jest jeszcze 1500zł (policjant mi powiedział, że 1500 jakbym w ogóle nie miał tablicy ze sobą, a miałem w bagażniku)
  • Odpowiedz
@realesg: ja to opa nie rozumiem nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co on się napala na jakiegoś golfa za 3k z komisu. Za lawete zapłaci pewnie z 300pln, oc 500-600zl, wymiana oleju etc, to on zaraz po kupnie ma 1k do wydania co stanowi 1/3 ceny auta.
to juz lepiej szukać coś co jest chociaż zarejestrowane i ma OC na kilka miesiecy
  • Odpowiedz
@DarkZizi: nie chodzi mi o to ze chce auto za 3k, sam kupilem swoje pierwsze za 5k. Po prostu auto w komisjie, bez oc, bez rejestracji, od handlarza. To musialaby byc serio okazja zeby kupic go
@Mietek_02: wiesz, ja znam tylko historie z tego co ty piszesz, ale zapytaj ojca czy to napewno dobry pomysl skoro na start trzeba lawete, oc co bedzie stanowic 1/3 ceny auta dodatkowo. To lepiej
  • Odpowiedz