Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prze*ebane być brzydką dziewczyną. Mam zainteresowania, dbam o siebie, zarabiam 10k na rękę i co z tego? Trzydziestka na karku i zero powodzenia. Co mi po kilku parach na tinderze, jak i tak mnie wystawiają. Brzydka morda = it's over dla baby.

I nie piszcie, żebym brała się za przegrywów, bo oni akurat mają wysokie wymagania i nawet by na mnie nie spojrzeli (wolą płacić prostytutkom lub walić konia w piwnicy, niż związać się z brzydką trzydziestolatką). Wiem, bo rozmawiałam nieraz z mirkami i jak tylko pokazywałam swoje zdjęcie, to tracili zainteresowanie, nawet jeśli sami nie byli atrakcyjni.

#gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6252d4432a62265c75469465
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania Zdaje mi się, że przesadzasz. Nie spotkałem jeszcze brzydkiej dziewczyny według mnie. Chociaż dla niektórych znajomych jedne dziewczyny były nieatrakcyjne, a dla mnie znowu były. Kwestia preferencji, a niektórzy po prostu mają wymagania z dupy XD. Jeśli chcesz to wyslij zdjęcie na priv to szczerze ocenię
MocnaKochanka: czyli jako brzydka kobieta zyjesz zyciem faceta przecietniaka 5/10 jakies pary wpadaja, ale nic z nich nie wynika, mozesz sie do woli rozwijac w teamci pasji zawodowo to moze moze co najwyzej przyciagniesz stara babe po 30, ktora chce zrobic z ciebie bankomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoim problemem nie jest brzydota, tylko mentalna biedota. Z takimi zarobkami, będąc sama, spokojnie mogłabyś zainwestować w jakieś zabiegi estetyczne (tak, właśnie tak robią kobiety mające hajs, dzięki czemu w wieku 50 lat wyglądają lepiej niż większość lasek koło 30).