Wpis z mikrobloga

Poszedłem z infomracją, że składam dziś wypowiedzenie (jeszcze bez papieka XD), z 30 min rozmowy z HR i kierownikiem. A dlaczego, a co sie dzieje? A dlaczego taka deczja? Mówię, że nie czuje tej pracy i stanowiska (już nie mówiłem, że sie czuje jak w januszexie). Usłyszałem, że idzie kryzys i jeśli nie znajdę pracy? Za co będę zył jak nie mam innej pracy? Mieszakam z rodzicami czy z dziewczyną? To mówie, że z XD i pytania jakie mieszkanie, za co zapłacę czynsz.

Z tego co zrozumiałem to żebym pierw znalazł pracę, złożył wypowiedzenie, oni kogoś znajdą, wyszkolę kogoś i wtedy odejdę. W ogóle to jak to tak zwalniać sie po 2 miesiąsach? W firmie trzeba popracować chociaż pół roku by ocenić. Jak to będzie wyglądało na świadectwie pracy? Jemu jako rekrutoweri by sie zapaliła czerwona lampka, że tak szybko zmieniłem pracę.

Wjazd na psychikę bo im sie dupa pali czy mają rację? JAk ja odejdę to będzie liap bo nikgoo nie mają na moje miejsce + nie ma kto szkolić i moje obowiążki spadną na inną osobę bo brakuje tu ludzi. No burdel XD

#pracbaza
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porterhouse: jak to?! Mówisz że się słabo czujesz i chcesz wyjść wcześniej do domu, jak coś Ci się stanie w pracy to przecież zgłaszałeś przełożonemu że źle się czułeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: bo wiesz nie ma się co oszukiwać, że po takim zwolnieniu, delikatnie mówiąc nie będziesz miło wspominany XD

Ale jeśli przez tyle czasu był to taki januszeks to może trzeba zacisnąć zęby i się nie przejmować.
Musisz sam zdecydować czy faktycznie nie ma szans tam na jakieś pozytywne zmiany i trzeba spieprzać.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: w poprzedniej pracy też miałem na 2-3 miesiące i znalazłbym pracę po 2 tyg, ale sporo ofert odrzucałem. Też łatwiej mi sie szuka pracy na bezrobociu, a jak będzie w opór źle to można iść gdziekolwiek
  • Odpowiedz
@porterhouse: A co Ciebie obchodzi to, że nikogo innego na Twoje miejsce nie znajdą i nie wyszkolą?

To nie jest TWOJA firma, Ty tam tylko pracujesz.

Jak bardzo im zależy na tym byś chwilę jeszcze został i przeszkolił swojego następce to niech Ci za to odpowiednio zapłacą. Myślę, że możesz im śmiało powiedzieć, że jesteś gotowy zostać ten jeden extra miesiąc jeśli stawka będzie wynosić 200% tego co aktualnie dostajesz.
  • Odpowiedz