Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra, co ci PiSowcy knują w związku z tzw raportem Macierewicza? Nagle z różnych stron znowu pojawiły się i nasiliły hasła o "kłamstwie smoleńskim", o pancernej brzozie(zdaje się nawet któryś biskup się odpalił przy tej palmowej niedzieli smoleńsko-handlowej), prezes z Antonim wręcz zapewniają że to był zamach, prezydent niemal wprost w przemówieniu stwierdza że to był taki sam akt wojny jak atak na Ukrainę... Akurat teraz kiedy wszyscy szukają powodu żeby NATO czy USA mogło zaatakować Rosję? Żeby znaleźć powód na faktyczne odciążenie frontu na Ukrainie? Na grę wyborczą za wcześnie. Mam pewne obawy co do intencji naszej władzy (która nakręca tę nieokrągłą rocznicę do granic absurdu i na fali nienawiści do Rosjan i Putina) i, jeżeli okaże się że ktoś im pewne dowody podrzucił (to podobno dowiemy się za parę dni dlaczego nagle nabrali pewności w swoich tezach, chyba że kaczafi dzisiaj coś wieczorem chlapnie) - do jego intencji również. Mam nadzieję, że ta część mnie która gdzieś z tyłu głowy siedzi i myśli o jakichś teoriach spiskowych mocno się myli i to tylko takie pisowskie #!$%@?.

#przemyslenia #polityka #bekazpisu #katastrofasmolenska #teoriespiskowe
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adriian321: Sęk w tym, że TVP i im podobne media prawdopodobnie tak podadzą a większość odbiorców tego nie będzie weryfikować. A już z pewnością nie będą chcieli słuchać analiz rzeczywistych ekspertów recenzujących raport Macierewicza.
  • Odpowiedz