Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia że od jakiegoś czasu internet od #virginmobile działa tragicznie? Nie chodzi tu o prędkości maksymalnej w speedtestach, tylko o taką ogólna responsywnosc. Zdarza się że ciągle przełącza mi się z LTE na H+ mimo że wcześniej tak nie było.
Czasami mimo pełnego zasięgu internet nie działa i trzeba wyłączyć i włączyć dane komórkowe żeby zaskoczyło. W tym samym telefonie mam drugą kartę od T-Mobile i nie ma takich problemów.
#telefony #lte #pytanie
  • 6
@tomtom92 virgin od zawsze na zawsze, przelała się moja złość po ataku na nich i wyciek danych

Teraz tylko w Orange i nigdy nie mam problemow z netem ani siecią (chyba że wyjade na zadupie)
@tomtom92: @NOJA: @Janusz_z_Galilei: Virgin ma niski priorytet na masztach Play więc co się dziwicie. Sprawdziłem ze znajomym mającym kartę Play, mimo tego samego BTS on ma zawsze lepsze transfery niż moja karta Virgin. Tak samo jak były te wichury i nie było prądu to póki maszty działały ludzie rzucili się na internet mobilny i znajomy normalnie sprawdzał wiadomości a u mnie już nie działało. Jak był mecz Polska -
@Pieniek1991: dzięki, jest właśnie dokładnie jak piszesz i jak pisali przedmówcy. Mam dual SIM i drugą kartę w tmobile i tylko to mnie trzyma przy życiu, ale chyba zmienię #virginmobile na Flex bo jest za 35zl 45GB + socjale no i 5G też sobie mocno cenie od różowych bo dużo oglądam streamów czy Iptv i się przydaje.