Wpis z mikrobloga

  • 534
Otwieram tag #remontujzredem, możecie czarnolistować.

Mam kawalerkę 34m2, ostatni remont widziała 30 lat temu, który polegał na nałożeniu kolejnej warstwy tapety i linoleum na - wtedy - 10-letnią warstwę.

Może być ciekawie. Cel jest taki, żeby najpierw to rozebrać to do betonu, a potem zrobić z tego przytulne, nowoczesne mieszkanko. Wrzucę postępy i koszty, może się przydadzą te informacje w tych głupich czasach.

#legnica
#remontujzwykopem
red7000 - Otwieram tag #remontujzredem, możecie czarnolistować.

Mam kawalerkę 34m2, ...

źródło: comment_1649532629TvQnDcBdooXvW2zult4TJr.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@red7000: To nie jest aby „wielka płyta”? Swego czasu mieszkałem w takim mieszkaniu, pęknięcia pojawiały się każdego roku na nowo. Chcesz ściany płytowac czy coś?
  • Odpowiedz
@red7000: od razu widać że Piekary. Przerabiałem ostatnio tam temat inst. elektrycznej u znajomego na ulicy od nazwy jednej z polskich krain geograficznych ʕʔ
  • Odpowiedz
@red7000: 35 metrów można urządzić zajebiście :D, sofo kanapa w kolorze butelkowa zieleń (tylko na tym nie wolno oszczędzać, 2 biurka, mikrocement i ogólnie dużo szafek. Popatrz sobie na kraków grupanono robili takie mieszkania.

według mnie zajebisty metraż dla 2 minimalistycznych osób :D.

Pozdrawiam i będę śledził.
  • Odpowiedz
@red7000: co będziesz ze ścianami robić? Tapeta ponownie czy nakładasz coś na te ściany aby lepiej wyglądały? Mam podobne mieszkanie (dosłownie tak jak Ty - tapeta na tapecie, itd) i ściany są beznadziejne. Krusza się tak mocno.
  • Odpowiedz