Wpis z mikrobloga

Częściowe obrzezanie czy wszystko poszło ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie znieczulenie ?
I tak z ciekawości dlaczego się zdecydowałeś ? Ja o tym myślę, czy nie ciachnąć się w przyszłości, dziewczyna też coś mówiła, że tak jest fajniej podobno, ale jakoś nie jestem tak na 100 % przekonany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngmlody3456: nie mam pojecia. Ogolnie bylem u dwoch urologow i mowili, ze jest 20% szans na nawrot.
Tak samo po obrzezaniu czesciowym jest mozliwosc nawrotu, dlatego stwierdzilem, ze ucinamy wszystko.
@RyzBasmati: To tak noś do góry. To jest po to, żeby krew Ci się nie zebrała tam przy samym żołędziu pod skórą, bo jak tak się stanie to rekonwalescencja potrawa dobre kilka tygodni dłużej, albo będziesz miał wyciskane. Uwierz mi, nie chcesz mieć wyciskanej krwi stamtąd. Nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym, że najcięższe będą następne dni to niestety prawda, nie straszę Cię. Przy zmianie
@RyzBasmati: Tak, do przecinania opatrunku który masz aktualnie na sobie i do przecinania plastra czy tych kompresów jeśli będzie taka potrzeba . I pamiętaj, nie bądź mądrzejszy od lekarza. Kazał kleić do góry to klej do góry. Ja próbowałem, nie warto było xD