@meemphis11: To jest ogólnie zmora sędziowania, doliczają za mało minut i kończą za wcześnie, bo są zesrani i lepiej mieć niewielki błąd ("no wiesz, ogólnie było ok, ale mogłeś jeszcze te 2-3 minuty pozwolić im grać") niż jakiś giga błąd, który wypaczy wynik meczu (a w końcówce potencjalnych sytuacji kontrowersyjnych może być najwięcej).
@meemphis11: @twinzpl: @JanKrzywosad: W tym sezonie sędziowanie jest parodią i dostaje się każdej drużynie. Jak to powiedział ostatnio trener który był w Cafe Futbol nie pamiętam już który, ale wyśmiał wytyczne które się zmieniają co rundę dla sędziów. Potem tacy wybiegają i sami już nie wiedzą co gwizdać a co nie
@Kaszana_z_miodowych_lat: wyjaśnić albo nie wyjaśnić, jak pokazują ostatnie kolejki, nawet mimo sprawdzania na varze są błędy
zresztą ci sędziowie siedzący w tej budzie też są pewnie zesrani, piłkarze zniecierpliwieni, kibice zniecierpliwieni, sędzia główny pewnie też zestrowany czuje wzrok wszystkich na sobie i ich pogania, a im pewnie akurat zaciął się komp i nie mogę znaleźć odpowiedniej powtórki, a tutaj nie można na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanKrzywosad: No ale, kurde przecież w tym calym varze chodzi o to, zeby nie bać się podjąć słuszna decyzje. Maja prawo do popełnienia błędu. Nawet Ci ludzie siedzący na varze mogą się #!$%@? za pierwszym razem przy interpretacji sytuacji, ale po to maja ten sprzęt, żeby odtworzyć sobie na spokojnie i podjąć poprawna decyzje, która jest poparta w jakimś kodeksie sędziowskim czy czymś takim. Dzis mogli anulować żółtą kartkę i dać
@Kaszana_z_miodowych_lat: z tym zesraniem sędziów na varze trochę sobie żartuję i ta moja próba wyjaśnienia ich braku reakcji jest pisana z przymrużeniem oka
zgadzam się, że zwłaszcza w takich sytuacjach, jak ręka w polu karnym, powinni oglądać tyle powtórek ile się da, byle tylko podjąć odpowiednią decyzję
a może po prostu po dwóch powtórkach uznali, że nie jest to ręką (w sensie nie ten obszar ręki, który kwalifikuje się do odgwizdania)