Wpis z mikrobloga

Hejka, dziewczyna która bardzo mi się podoba dodała filmik, ale zasięgi są co najmniej kiepskie... Chciałbym jej trochę pomóc #simp, więc może wśród plusujących rozdam jedzenie na 50pln... Zamawiacie sami, jak i czy z kodem wasza sprawa, ja podam blika. Myślę, że wyniki w niedziele ok. 13, akurat na obiad

oczywiście link do filmiku pięknej poniżej, zapraszam do oglądania i oceniania :)
https://youtu.be/FEcBE-VMIIg

#pyszne #rozdajo #pysznepl #ubereats #wolt #glovo

ps. #harrypotter jest słaby
  • 16
  • Odpowiedz
@lewybomba: XDD swoje gowno filmiki na gowno koncie gdzie 1 i jedyna aktywność go post reklamowy swojego gownianego filmiki opowiadającego o gownianym życiu. #!$%@? atencyjna p0lko
  • Odpowiedz
Dałem łapke w góre, choć takie video blogi mnie nie obchodzą, delikatnie mówiąc.
Tylko nie #!$%@? tej akcji i nie informuj podczas błagania, bądź chadem i dopiero na którejś randce napomknij że zrobiłeś taką akcję, będzie myślała głupia że to romantyczne xD Powodzenia
  • Odpowiedz
@iMarek22: #!$%@? okropnie zapomniałem o tym wykopie, zgłoś sie po blika do 25zł, drugie 25zł @Vaclav, trzecie ktoś z plusujących tylko #!$%@? nie wiem jak to sprawdzić. Pozdro misie, królowa mi odpisuje na IG więc jestem w niebie. Ps. chyba ma fagasa od chyba 5 lat już, więc imo to jest na wykończeniu :)
  • Odpowiedz