Wpis z mikrobloga

@lets_gou_tnijmy_wuosy: Ten temat co wrzuciłem podobno już ogarnęli w UM, takie dostałem info od radnego.
Nie wiem czym się różnią moje śmieci w Będzinie od tych na wsi, gdzie płacę o połowę mniej. Bio nie wyrzucam nic w sumie, bo robię kompostownik.
@Trelik: Te 72zł to i tak jest za niesegregowane. Ja płacę 36zl przy segregowanych. Teoretycznie tak jak niektórzy płacą za śmieci to te 36 jest mało, ale ~co 5 tyg odbiór plastików to trochę średnio. Z roku na rok jest słabiej.

Co do radnego to pewnie ogarnęli, już nie 1 rzecz której nie dało się załatwić dopóki się nie zainteresowało sensownego radnego/nie pokazałeś że masz jakieś 'plecy'
@lets_gou_tnijmy_wuosy: 36 zł w mieście, a 18 zł mam na wsi. W bloku co 2 tyg. wywożą.

Oni wszyscy się budzą jak sprawa jest medialna, bo się boją utraty reputacji. Teraz widzę temat śmieci, gdzie też kilka dni temu była o nie afera, a dzisiaj się chwalą, że codziennie sprzątają.
@Trelik: ciekawe ile kosztuje ta cała papierologia. Równie dobrze można było dać niższy zasiłek i olać te śmieci ale wtedy utrzymywanie etatów urzedasow byłoby nieuzasadnione. A tak pyk, robota jest i hajs się zgadza xddd