Wpis z mikrobloga

@hannahm0ntana: hahahaha, jestem to w stanie uwierzyć (po akcji z #!$%@? to jej się autentycznie zolc wylała na profilu), ale w sumie takie anonimy w necie też moge pisac(ʘʘ) u mnie w gimnazjum był koleś (nie z żadnej zazdrości, był po prostu lekko jebnięty), który tak odwalił na wycieczce i uciął dziewczynie włosy prawie przy samej głowie - wyrzucili go ze szkoły, więc chyba o takiej akcji
@Dromodron: , @Wojko - z tymi znajomościami przy miss nastolatek to nie przesadzajmy: 1) nie ma kryterium wzrostu przy tytułach nastolatek, 2) Miss Krakowa Nastolatek 2020 - sorry wygrała z 20-30 innymi nastolatkami z czego standawdowo połowa zgłoszeń jest żartem, 3) Miss Internautów Nastolatek Małopolski 2020 - wiemy jak konkursy internetowe działają...
Na internecie anonimowe osoby mogą napisać wszystko - ale nie róbmy z byle czego że trzeba mieć znajomości. Brakuje
@kipman1: taaa, w sumie te konkursy, zwłaszcza na szczeblu wojewódzkim to w sumie i tak śmiech na sali. Po prostu miss kojarzę raczej z takimi posągowymi pięknościami, ale moje doświadczenie opiera się jak mi mignie miss polonia na onecie. W tenisa stołowego gra, pamiętam, ale to miała tam jakieś większe sukcesy?
@Dromodron: Moja siostrzenica w Katowicach startowała - zapisała się z koleżankami z liceum i tak to wyglądało w konkursie nastolatek - to bardziej zabawa niż prawdziwe wybory. Odnośnie pingponga coś tam na szczeblu krajowym grała lub wygrywała ale nie znam się na tej dyscyplinie.
@mi_chelle: patrząc na jej zdjęcia z dzieciństwa czy wczesnej nastoletności to śmiało można powiedzieć że najwyżej minimalnie uwydatniła usta bądź brodę, ale można powiedzieć że to nic bo naturalnie ładne i tak były.
@bubba222: jeśli tak bardzo interesuje cię moje zdanie - to czytaj ze zrozumieniem - moim zdaniem patrząc na zdjęcia sprzed lat to nie majstrowała - czym innym jest zrobienie sobie przykładowo policzków, a czym innym kilka ml kwasu czy naklejenie rzęs - to proste.
@kipman1: nie.ona dokładnie mówiła,co zrobiła.I nie o rzęsach.a ty napisałeś dokładnie-"jedno jest pewne".no nieprawda.takiś pewny,a nie uważałeś.albo uwagę masz wybiórczą.( ͡° ͜ʖ ͡°)Rozumiem,że obcięcie innej dziewczynie włosów,oczywiście hipotetyczne,twoim zdaniem naganne nie jest...
@rogata5000: Kojarzę z jakiejś afery związanej z wyborami miss parę lat temu, gdzie jedna z kandydatek oskarżyła organizatorów o różne rzeczy. Było coś o nocowaniu w jednym pokoju hotelowym ze sponsorem konkursu, wyciekły wiadomości jakie wysyłali sobie jurorzy i jeden z nich oburzał się bo ten drugi nie był dyskretny i pytał 17-latkę czy uprawia seks analny, albo coś w ten deseń.
@bubba222: widziałem rozmowę o kwasie - zatem piszę dla mnie pewne jest że nie majstrowała przy urodzie - kwas to nie ingerencje chirurgii plastycznej (poliki, cycki, tyłek itd są naturalne) zatem dla mnie temat jest skończony bo nie ma płaszczyzn do dyskusji. Nie będę wchodził w dyskusje na płaszczyźnie kosmetologicznej.
Odnośnie "obcinania włosów" - co to za temat? Równie dobrze mogę napisać że Elizka rzucała kamieniami w jadące samochody - masz
@kipman1: nie come on.Kwas to też poprawianie urody .czyli-majstrowała...wiem,że nie potrafisz nic złego na żmiję napisać,tylko jak coś źle się o niej pisze,to odwracasz uwagę...Rozumiem-nie chcesz określić,odnośnie obcięcia komuś włosów,czy takie coś jest w porządku,czy naganne.Tak jak rozumiem,że ty,taki opiniotwórczy,nie walniesz posta na tagu,jak facet,czy Twoim zdaniem,to żmija ukończyła konkurencję prawidłowo,czy tez zadania nie wykonała,bo nie wróciła przez płotki i powinna być zdyskwalifikowana.I to jej w programie powinno nie być,a nie
@bubba222: hehehe a życie toczy się dalej:) jeśli kwas to dla ciebie majstrowanie to Elizka i tak jest najbardziej naturalna porównując do pozostałych dziewczyn z programu - nie widzę abyś jęczył bułę że ktoś inny ma coś robione, a każda inna uczestniczka ma coś robione i to dużo bardziej wg twojej klasyfikacji :)
Materiał z konkurencji gdy przegrała Karolina to zlepek 4 części nagrań - gdyby Elizka nieprawidłowo wykonała czynność to
@Lolek1011: ale pośmiać się można. Nikt nie zna prawdy, ale dyskusja zacięta się toczy! Przypomina mi się akcja z porysowanym autem Klauno, którego tez nikt nie widział, ale gównoburza trwała miesiącami.
@kipman1: ok,świetnie.cieszę się,że się określiłeś.Żmija prawidłowo wykonała konkurencję,skoro nie została zdyskwalifikowana.Wstrzykiwanie sobie botoksu to nie jest majstrowanie przy urodzie.pozwolisz,że będę Cię cytował.
@bubba222: I taka to jest rozmowa z naszym ekspertem. Bubuś jaki botoks? dokształć się trochę, a potem wypowiadaj. To ciebie będę mógł teraz cytować. Wypełnienie kwasem hialuronowym jest naturalne i trochę przypomina wypełnianie wodą, a toksyna botulinowa to inna historia. Bez odbioru....