Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, ile minie czasu, zanim patoprawica zacznie podnosić swój brunatny łeb i robić antyuchodźcowe marszy? Miesiąc? Dwa?

Tutaj przykład: https://www.wykop.pl/wpis/64885881/bekazlewactwa-polska-ukraina-polityka-konfederacja/#comment-229877229 , kudos @marcinpodlas8

Wszystko się zaczęło od tego, że ktoś śmiał zasugerować, iż ukraińskie dzieci mogłyby się uczyć w ukraińskim języku. A teraz #!$%@? się jakieś sugestie o 8 lat więzienia za dobre wspomnienie UPA xD Z perspektywy kraju, który wielbi AK, która również ma na swoim koncie zbrodnie wojenne (oczywiście w mniejszej skali, ale nadal), takie pierdzenie jest żałosne xD

#neuropa #bekazprawakow #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1649347183jgvU07CgMwSJsq3DucZfFt.jpg
  • 17
@johny-kalesonny: Obstawiam, że na pochodach majowych będą takie imby. Chociaż raczej nie w Warszawie.
A takie tchórze jak @marcinpodlas8 to zwykłe frajery które żyją przeszłością i nigdy nie chcą wyjść ze swojej chatki z gówna.
Polacy mają na koncie też morderstwa, niewolnictwo itd. Każdy naród ma, szczególnie naród takiej wielkości jak nasz.
@marcinpodlas8 jest tchórzem, dlatego że zwyczajnie boi się przyznać, tak moi przodkowie mordowali i co z tego? Dla niego
@marcinpodlas8: Gdzie niby oczerniam Polaków? xD Do tego, że sie przyznaje do realiów historii, że dosłownie jak wszyscy zrobiliśmy coś złego? O matko, och nie, chlip chlip tak bardzo ojkofobia. Nie wiem, dla mnie jest bardziej właściwe, odpowiedzialne i zgodne z polskimi wartościami jest przyznać się do popełnionej zbrodni niż być tchórzem karaluchem który mówi, że nic złego nie robiliśmy.

wybielaczu Ukraińców


Gdzieś wybieliłem? Chyba ślepy jestem, albo ty nie dość
Do tego, że sie przyznaje do realiów historii, że dosłownie jak wszyscy zrobiliśmy coś złego?


@SirSherwood: jeżeli zrównujesz ekscesy które samowolnie robili lokalni dowódcy AK z odgórnie zaplanowanym ludobójstwem wykonanym przez upa to znaczy że oczerniasz Polaków proste.

Nie wiem, dla mnie jest bardziej właściwe, odpowiedzialne i zgodne z polskimi wartościami jest przyznać się do popełnionej zbrodni niż być tchórzem karaluchem który mówi, że nic złego nie robiliśmy.


@SirSherwood: nigdzie
jeżeli zrównujesz ekscesy które samowolnie robili lokalni dowódcy AK


@marcinpodlas8: Ty naprawdę jesteś ojkofobem skoro nie potrafisz czytać po polsku. Polska historia to wbrew pozorom historia która sięga 1000 lat. Ja wiem, że onuce i ruskie by chciały wymazać naszą wspaniałą, dumną historie, ale Polska jak najbardziej jest krajem o dłużej tradycji państwowej niż Ruskie.
Dla przykładu nasza szlachta bardzo podle traktowała chłopów, do tego stopnia, że dosłownie chłop był własnością
@johny-kalesonny: Zależy od przebiegu wojny. Jeśli ta będzie zmierzać ku końcowi, to wcześniej, jak dalej będą akcje pokroju Buczy, to dłużej.

Jedno jest pewne, prędzej czy później pojawi się w społeczeństwie grupa ludzi, na którą będzie działać retoryka antyukrainska i tak jak w przypadku COVIDa, szury wyjdą na wierzch. Teraz jeszcze opinia publiczna jest bardzo proukrainska, wiec taki JKM, Braun czy Rola, nie mogą trafić ze swoim przekazem do szerszego grona,
Ty naprawdę jesteś ojkofobem skoro nie potrafisz czytać po polsku.


@SirSherwood: ale chłopcze malinowy zrozum że z opem gadałem na temat porównania ak do upa. Do tego się odnosi ten wpis i do tego ja się odnoszę.

Ja wiem, że onuce i ruskie by chciały wymazać naszą wspaniałą, dumną historie, ale Polska jak najbardziej jest krajem o dłużej tradycji państwowej niż Ruskie


@SirSherwood: dokładnie. Ale ruscy zawsze tak będą mieli