Wpis z mikrobloga

@PeterPolska: tak, u mnie też wpadło łącznie 5-6 milionów, jest wreszcie motywacja żeby zająć się pozostałymi :)

z tym Mercedesem to bym uważał - on ponoć nie pasuje do wymagań trofki (sam tag Le Mans nie wystarczy)
  • Odpowiedz
@Zelazko_MPM: Wydaje mi się, że potwierdzonymi pasującymi są (wydaje, bo nikt nie zdobył jeszcze trofki):
Ford Mark IV Race Car '67
Sauber Mercedes C9 '89
nawet jeśli pasuje rocznik to może nie pasować np. malowanie zespołu i nie będzie uznany
  • Odpowiedz
@Piechara: „ The trophy description is unfortunately vague and left to the interpretation of the player as to whether a vehicle was "destined" to win a 24 hour race as determined by the developers. All three vehicles for this trophy must be purchased from the Legend Cars dealership, which will be made available after completing menu 17 from GT Café.”

Fury muszą po prostu być kupione u legendarnego dealera, nie ma
  • Odpowiedz
@Ale_co_to: On mówi chyba o wygranych w prawdziwym Le Mans. Po prostu musisz sprawdzać historię tych pojazdów żeby ustalić czy wygrały w głównej klasie któryś z wyścigów. A najlepiej zbierać miliony i czekać na potwierdzenie od innych graczy, którzy prędzej czy później zdobędą trofkę. ;)
  • Odpowiedz
@PeterPolska: też Go kupiłem wczoraj i tak jak piszesz - podbierałem nagrody z praktyk na torze, a nie wszystkie miałem zrobione - nowe nagrody zmotywowały mnie do robienia dalej tych praktyk i z rozpędu poleciało Interlagos, Monza, High Speed Ring - teraz jest sens w ogóle to jeździć :)
  • Odpowiedz