Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #warszawa #wazektomia

Cześć Mireczki,
Mam konto na wykopie, ale jako że dużo osób o nim wie, wolę opisać kwestię wazektomii na anonimowych.
Mam kilka pytań do Mireczków, którzy są już po zabiegu:

1. U kogo w Warszawie najlepiej jest zrobić zabieg i jaki jest jego koszt? Czytałem, że Siwik jest fachowcem dobrym, ale ma wątpliwości kiedy przychodzi ktoś przed 30-tką.
2. Po jakim czasie od zabiegu można odstawić całkowicie gumki podczas seksu ?
3. Jak wygląda kwestia pobolewania jąder parę miesięcy po zabiegu ? Zdarza się to często ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624da1eddd57b671078a9c20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania
1. Ja robiłem u Kulika ale w Katowicach, moim zdaniem ma lepszą metodę w której właśnie rzadziej występuje ból jąder.
2. 12 tygodni i 30 wytrysków po zabiegu idziesz na badanie nasienia
3. Jestem 9 miesięcy po i zapomniałem że miałem zabieg, nic nie czuć.
@AnonimoweMirkoWyznania: `
1. U Kulika w Warszawie, 32 lata bez dzieci. Dłuższa pogadanka ale bez problemów.
2. 8-12 tygodni i 30 wytrysków. Ja robiłem po równych 8 tygodniach i wyszło na zero.
3. Nie mam żadnego bólu. Mam wrażenie że gdy mam blueballs uczucie jest inne. Ani mocniej ani mniej, ale inaczej czuć. Ale to metoda kanadyjska, Siwik robi klasyczną.
@AnonimoweMirkoWyznania: @Mayfield: ja również po dr Kuliku w Warszawie, w grudniu płaciłem 2k. Może przez tydzień bolało, uczucie podobne jakbyś piłką dostał w jajka, ale dużo mniej bolesne (bardziej bym to dyskomfortem nazwał niż bólem). Od tamtego czasu nic nie czuć. Po 3 miesiącach wynik 0.0 i jak to diagnosta opisał "azoospermia" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
1. Robiłem lata temu u Siwika - bez problemu. Znajomy robił tej zimy, wiek poniżej 30 - też bez problemu.
2. Ja odstawiłem po otrzymaniu dwóch wyników badania nasienia, że wszystko w porządku.
3. Żadnych problemów z bólem nie miałem.