Wpis z mikrobloga

Oto @Pozytywny_gosc zakała wykopu i tagów manosfery

Gość nie ma żadnego doświadczenia z laskami (do czego sam się przyznaje) a zgrywa wielkiego eksperta i nauczyciela w relacjach damsko-męskich

Kiedyś ktoś nagle z drugiej strony ewidentnie wytknie mu jego niewiedzę podpartą suchymi statystykami to wyzywa Cię od psuedonormików.

Zachęcam do dodawania go na czarną listę aby zabrać mu atencję - działalność tego osobnika uważam za wysoce szkodliwą. - jak ktoś chce się przekonać o czym mówię to warto posprawdzać jego aktywność i to o czym pisze.

#blackpill #tinder #badoo
e.....0 - Oto @Pozytywny_gosc zakała wykopu i tagów manosfery

Gość nie ma żadnego ...

źródło: comment_16492390530BSXrzDLjh0s5rwV7kPjBQ.jpg

Pobierz
  • 8
@Yurakamisa: Chodzi mi o to że tematu relacji damsko-męskich nie można sprowadzać do jakichkolwiek zerojedynkowych teorii, statystyk bo to nie jest przedmiot w szkole.

Tu potrzeba doświadczenia praktycznego i takiej perspektywy żeby można było uchodzić za eksperta. W jaki sposób można poważnie traktować wypowiedzi typa który nadal jedzie tylko na samej teorii?
Chodzi mi o to że tematu relacji damsko-męskich nie można sprowadzać do jakichkolwiek zerojedynkowych teorii, statystyk bo to nie jest przedmiot w szkole.


@eldzej_10: Akurat podrywu każdy z nas się uczy i jak najbardziej mógłby to być przedmiot w szkole chociaż nie do końca wiem jak miałby wyglądać.
Blackpill mimo że ryje banie ma sporo wspólnego z prawdą i tego nie oszukasz. Człowiek to zwierze wiec działą na podstawie wrodzonych instynktów.
Akurat podrywu każdy z nas się uczy i jak najbardziej mógłby to być przedmiot w szkole chociaż nie do końca wiem jak miałby wyglądać.


@Yurakamisa: Nie utożsamiaj relacji damsko-męskich z podrywem bo jedno i drugie to nie to samo.

Blackpill mimo że ryje banie ma sporo wspólnego z prawdą i tego nie oszukasz. Człowiek to zwierze wiec działą na podstawie wrodzonych instynktów.


@Yurakamisa: Mi ogólnie bliżej do redpilla i MGTOW,
blackpill ma trochę z tym wspólnego ale dla mnie jest to raczej pigułka do osób wykluczonych z rynku matrymonialnego którzy często żyją tylko wyobrażeniami na temat relacji.


@eldzej_10: W sumie nie ogarniam do końca tych pigułek ale jak poczytałem trochę na tagu blackpill to mają sporo racji.
@Yurakamisa: Spieszę z odpowiedzią:

Obie pigułki zauważają problem z kobietami na rynku matrymonialnym i ich hipergamicznymi wymaganiami i obie stoją w opozycji do kulturowego bluepilla

Różnica między czerwoną a czarną jest taka że redpill podkreśla różne determinanty atrakcyjności: wygląd, wzrost, charakter badboya, zasoby, status społeczny, umięjetności gry itp. blackpill - natomiast odnosi się jedynie do wyglądu i wzorstu

Redpill daje Ci wybór bo pewne rzeczy takie jak zasoby, status społeczny czy