Wpis z mikrobloga

Pierwszy sezon piwoWAR battles w #degustatornia #gdansk za nami. Nasz mirek @JackMaster zajął drugie miejsce :) Brawo dla obu finalistów, brawo za fajne piwka - tylko laliście, mendy, jak wróblom :P :P

@marcobolo miło było poznać, Afrodyta z #browarolimp bardzo lekka, zwiewna ;) Dzięki za piwo. Wstydźcie się mirki, bo marco obiecał piwko pierwszemu mirkowi za free! Bardzo fajny, jak zwykle zresztą, wieczór w degu ;) #piwo #piwowarstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rajca: Jak to, nie ustawiliście konkursu, żeby @JackMaster: wygrał :/ ? Zawiedliście :/

A tak poważniej, szacun dla @JackMaster

Wiecie coś o kolejnych edycjach? Z tego co słyszałem, były plany aby takie bitwy były równocześnie w kilku miastach. Żeby "bili" się piwowarzy z różnych regionów w późniejszych etapach:)
  • Odpowiedz
@browarPL: Ustawianie to nie przelewki :P

A co do kolejnej edycji, nie wiem jak to będzie w innych miastach, czy ktokolwiek podłapał temat. Wiem, że u nas będzie II edycja, pary są już rozlosowane, style w większości dogadane i tak to się potoczy, podobnie jak poprzednio ;)
  • Odpowiedz
@Rajca: Trzeba było więcej ludzi przekupić :P Zdarzało się Ci już wszystko zgarniać :D

Wiem, że piwoteka obmyślała, tzn. wspominała o propozycji. Ale o tym słyszałem jeszcze w październiku. Jak jest teraz nie wiem. Jak będę za tydzień to się spytam, jak będzie pan Marek Puta. W ten weekend chyba tam nie dotrę :/
  • Odpowiedz