Wpis z mikrobloga

Mam dość żółte zęby i nie wynika to z braku higieny, a niestety moje kości są mocno żółte, mam bladą skórę co jeszcze bardziej to podkreśla. Chcę je wybielić, w luxmedzie do dyspozycji mam 3 opcje:
- Wybielanie zębów metodą nakładkową - od 1000 zł
- Wybielanie zębów lampą Beyond - od 1320 zł
- Wybielanie zębów laserem - od 1800 zł
Zastanawiam się, który wybrać, zależy mi żeby nie uszkodzić szkliwa, ale chciałabym uzyskać duży efekt, ofc wiem że moje zęby nie będą całkowicie białe. Na wykopie zawsze polecano wybielanie nakładkowe, dentystyka powiedziała, że to metoda mniej bezpieczna dla szkliwa niż np. lampa. Przeszkodą może być też drucik retencyjny, który przyklejony mam z tyłu do dolnych zębów. A co z laserem? O tym w ogóle jest mało informacji w sieci. Also czy podane wyżej ceny są dobre po uwzględnieniu zniżki 50%.
#wybielaniezebow #wybielanie #zeby #stomatologia #medycyna #dentysta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 12
Mordo bierz nakladkowe, idziesz do dentysty i on bierze wyciski,dostajesz nakładki i żel np opalescence, poproś o niższe stężenie 10%. Stosuj według zaleceń niespiesznie i bzikaj. A jak żel Ci się skończy to sobie dokup na allegro, to najlepszy stosunek cena/efekt i najbezpieczniejszy imo. Wolniejsze wybielanie jest bezpieczniejsze. Drucik nie przeszkadza. Ceny są wysokie a uwzględniając że po rabacie to wyjściowa cena jest horrendalnie wysoka. Dentysta here. Z gabinetowych dobra jest metodą
@winslow: Ile masz lat? Mimo wszystko szkoda zeba, skoro masz zolte to pewnie szkiwo cienkie, i zólta kosc przeswituje, wiec wybielaniem go raczej nie wzmocnisz( ͡° ͜ʖ ͡°), odloz te decyzje jak najdluzej sie da a zobaczysz ze zackilka lat to była glupota, i zdrowie jest najwazniejsze a oslabione szkliwo już z tobą zostanie, i nie wierz w zapewnienia ze jakie to wybielanie super bezpieczne bo nie
@trzy_zero_piatki_na_trzech zależy,ja akurat nie bardzo polecam pacjentom, jak ktoś jest zdeterminowany to nakładki z czystym sumieniem robię, lampą tak o,ciężko odmówić jak ktoś się domaga ale nie wciskam.
@winslow to w takim razie dobra cena, bierz nakładki, niskie stężenie środka. Tylko nie śpij w tym a wieczorami tak z 3-4h noś.
@winslow: idź gdzie indziej, bo luxmed ma koszmarnie wysokie ceny i przeciętną jakość.
A zęby są naturalnie żółte, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli jednak musisz, to wybiel nakładkowo. Oczywiście najpierw obowiązkowa higienizacja.
@SkrytyZolw: Cenowo chyba wyjdzie mi taniej niz gdziekolwiek indziej bo nakładkowe wychodzi za 500+ pln, co dop jakości to chyba wszędzie dają podobny specyfik do wybielania albo lampa Beyond też chyba tak samo wszędzie zadziała, chyba że coś innego można tu #!$%@?ć?