Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie jedna rzecz. Każdy narzeka że wow to gówno itd a tymczasem Ci sami ludzie co hejtują grają po 8h żeby spuszowac (specjalnie spolszczylem dla normikow) klucze +9
Sam jestem casualowym graczem, gram bo lubię ten klimat orkowie vs ludzie a nie jakaś gówno grafika dla pwordow (final fantasy) Lore nie znam praktycznie wgl. Jedyne co wiem że był jakiś lich King i potężny warlock ork Guldan (to akurat z filmu) w #!$%@? mam jakieś cinematiki itd. lubię grać klucze, farmic mounty i handel na ah. Dla wszystkich hejterow mam jedną wiadomość. Przestańcie #!$%@? że wow umarł bo jakiś nexos czy pulchny misiek albo ten grubas z ruda czupryna spiralus tak powiedział, grajcie po to żeby dobrze się bawić i oderwać się od rzeczywistości. I tak kupicie nowy dodatek i abonament jak matka zostawi portfel w kuchni na chwilę. Tyle z mojej strony. Enjoy guys #worldofwarcraft
  • 13
@Krafti bo tłuki słuchają jakiegoś nexosa(XDD) który gra w tą grę od kilku lat można powiedzieć że jest na etacie i nie osiągnął nigdy nic. Hejtowanie wowa to jego nowy kontent a stado baranów podąża za pasterzem. Dla mnie gra jest super i jak na razie na rynku nie ma nic lepszego :)
@alien878: lore warcraft - płonący legion niszczyciel światów chce zniszczyć całą planetę Azeroth, próbuje od tysięcy lat ale guzik się udaje, król lisz i guldan byli niewolnikami płonącego legionu ale się wyzwolili i teraz działają na własną rękę (konkretnie to lisz bo guldan nie żyje).
@alien878: wow sie skonczyl gdzies w 2012 roku, teraz wow to gunwo, a pisanie o powaznej grafice w grze w której biegają grube pandy na silniku z 2004 roku to dobry dowcip
@Krafti:

Każdy narzeka że wow to gówno itd a tymczasem Ci sami ludzie co hejtują grają po 8h żeby spuszowac (specjalnie spolszczylem dla normikow) klucze +9


sunken cost fallacy, mówi to panu coś panie ferdku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alien878 gating progressu i mechaniki borrowed power są mega #!$%@?. I zmuszanie graczy do #!$%@? eventow typu torghast (strasznie powtarzalne) żeby liczyć się w progressie to kpina.
Kiedyś miałeś jasno określony progress, kolejne tiery nie anulowały użyteczności poprzednich, tier sety,
@alien878 Niestety nie tylko Polacy hejtują wowa. Prawda jest taka, że Legion jako dodatek dał grze drugą młodość. Prawda, nie był idealny, natomiast ludzie którzy twierdzą że wotlk to ostatni dobry dodatek i tak nie zdecydowali się sprawdzić następnych tylko opierają się na opiniach że hehe pandy hehe a mop akurat był świetny w kwestiach zarówno lore jak i gameplayu. Niestety, ostatnie dwa dodatki to kupa, a cykl życia wowa opiera się
Dla wszystkich hejterow mam jedną wiadomość. Przestańcie #!$%@? że wow umarł bo jakiś nexos czy pulchny misiek albo ten grubas z ruda czupryna spiralus tak powiedział, grajcie po to żeby dobrze się bawić i oderwać się od rzeczywistości


@alien878: Dokładnie dlatego nie należy kupować nowych dodatków a już w szczególności preorderować, zamiast tego trzeba skupić się na nadchodzącym Wotlku wyłącznie.