Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki
Dziewczyna, z którą piszę by się poznać napisała mi że nie ma humoru, więc przestałem jej zawracać dupę, ale od paru godzin nie daję żadnego znaku ani nie pisze. Myślicie, że lepiej już to teraz jebnąć niż robić sobie nadzieję na coś poważniejszego?
  • 19
  • Odpowiedz
@harnasiek: Nie musisz wiedzieć co się stało, poza tym w takich sytuacjach ludzie raczej nie walą z armaty całej historii trzeba stopniowo i bardzo delikatnie do tego podchodzić bo mogło się naprawdę zdarzyć coś ważnego i ciężko o tym pisać od razu, ważna jest delikatność i zwyczajne wyczucie emocji drugiej osoby, można bardzo łatwo dotrzeć do sedna problemu i poprawić komuś nastrój jeżeli ma się te umiejętności oraz jeżeli relacja na
  • Odpowiedz
@Opportunist: nie umiem w emocji itp, a pisaniem przez internet i tak nie ma dużych szans na poprawę humoru, a i zapomniałem dopisać, przestała się odzywać przez "brak humoru", a było z kimś umówiona na dzisiaj
  • Odpowiedz
@harnasiek: Jak nie? Ja tu piszę cały czas przez internet i humor nie raz ludzie mi poprawiali :) Z kim była umówiona na dzisiaj i co to zmienia?
Jak nie umiesz w emocje to ciężko ci będzie znaleźć kobietę
  • Odpowiedz
@harnasiek: Nie musisz tego ciągnąć nawet odradzam tylko chciałam napisać, że można kogoś pocieszyć pisząc jak ktoś ma zły humor i nie trzeba a wręcz ja nie jestem zwolennikiem zostawiania kogoś samemu sobie kiedy ma zły humor jeśli nam na tej osobie zależy, trochę to ignorancja
  • Odpowiedz
@Opportunist: dlaczego odradzasz? Bo nie pocieszam gdy druga osoba tego nie chce? Gdyby chciała żebym został czy coś to by napisała, a nie wyświetliła wiadomość ityle. a ja nie czuje tego żebym po tygodniu pisania był zobowiązany do pocieszenia i bycia zawsze kiedy ktoś ma gorszy dzień, tym bardziej jak napisała że ona nie nastawia się na związek "jak coś wyjdzie to tyle, narazie siebie poznajemy"
  • Odpowiedz
@harnasiek: Każdy robi testy, zwyczajnie ludzie naturalnie sprawdzają drugą osobę, może dlatego z ciebie zrezygnowała bo masz problem ze zrozumieniem emocji jak już pisałam z tym problemem ciężko będzie ci znaleźć kobietę i stworzyć jakiekolwiek głębokie relacje, polecam terapię
  • Odpowiedz