Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten filmik z Gruzinami, poczytałem co piszą tłiterowi osintowcy i inni analitycy i w to w sumie ewidentnie wygląda jak zbrodnia wojenna: rozwalenie z zimną krwią Rosjan, którzy się poddali/zostali wzięci do niewoli.
Najbardziej mnie dziwi, po co takie rzeczy nagrywać i wrzucać do sieci...
#ukraina #wojna #rosja
  • 17
@JPRW: absolutnie się z tym zgadzam zabić zakopać,wojna,wróg którego zabijesz dziś nie bedzie walczył z toba jutro
Ale jakim trzeb byc debilem żeby do netu wrzucać ?
Cały kałkaz to mentalni podludzie
@JPRW: na tym ukraińskim kanale https://t.me/rf200_nooow/1677 z jeńcami wojennymi są albo sami szeregowi albo piloci i półkownicy.
Ciekawe co stało się z resztą oficerów ?
Wojna to #!$%@? jedni i drudzy rozwalają oficerów ale się tym nie chwalą
Byłem też na kanałach w telegramie śmieci z Donbawe i Ługandy i oni wprost o tym pisali i pokazywali filmiki nie wytrzymałem i wyszedłem zbydlecenie level 1000
Wojna to #!$%@? jedni i drudzy rozwalają oficerów ale się tym nie chwalą


@tomekk125: Mnie to dziwi. Pamiętam jak dawno temu jak byłem młody i naiwny i czytałem sobie różne książki czy wspomnienia o wojnie i w pewnym momencie zaczęło mnie zastanawiać, co to znaczy "nasz oddział nie brał jeńców"...
@JPRW: Ci żołnierze to Gruzni od 2004 zyja i mieszkaja w Ukrainie nagranie jest z 30 marca ilość krwi świadczy o poderżnieciu gradeł związanym ruskim ,mam nadzieję że ukry szybko im pokażą drogę na kaukaz
@tomekk125: Czytam o tym poderżnięciu gardła na rosyjskich kanałach, ale to imho nic pewnego. Nie wiem, nie znam się, ale jak ktoś dostanie strzał w głowę, to krwi jest mniej?