Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze trumny w Bergamo?
I szczucie ,,Chcesz mieć tu drugie Włochy?''

Tak samo wam ruchają mózgi i tym razem.
Może 2 na 10 osób wyciągnęły jakieś wnioski po cyrkach z ostatnich dwóch lat i podchodzą z większym dystansem, przede wszystkim stawiając sami przed sobą jakieś pytania.
Reszta, dalej jak ten patologiczny imbecyl z ostatniej ławki, powtarza klasę.

#wojna #ukraina #polska
EkspertzNASA - Pamiętacie jeszcze trumny w Bergamo? 
I szczucie ,,Chcesz mieć tu dru...

źródło: comment_1649165956xGMagjhLtSqT33Y4iwfTp9.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: w sumie mielśmy "drugie Bergamo" u nas, zwłaszcza w fali z jesieni 2020. Sporo ludzi zmarło, system opieki zdrowotnej został kompletnie sparaliżowany. Wiele osób które wymagały pomocy jej nie otrzymały i zmarły. Wiele osób z różnymi nie-covidowaymi problemami opieki nie dostało i dla części z nich też skończyło sie to zgonem. Czy tak definijemy "drugie Bergamo"?
  • Odpowiedz
XD tak, ZAMORDOWANI BOLADZYYYY, chłopie, moja stara ma raka i jakoś miała pełną opiekę zdrowotną cały Covid, wujek zobie rozrusznik na NFZ włożył.. o czym wy bierdolicie, serio.


@NieistotneKto: a mój stary sobie włożył bioniczne ramię a stary starego nowe super biodro na NFZ. Do tego nano krew i sami się teraz mogą uleczać. Nie wiem o #!$%@? ci chodzi typie xDDD SERIO
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Jezu, ciągle to jęczenie o morderczych obostrzeniach w kraju, w którym po kilku miesiącach nikt nie egzekwował obostrzeń i jak sobie nie chciałeś nosić maseczki to nie nosiłeś, a poza branżą gastro cała gospodarka działała normalnie xD
  • Odpowiedz
Jezu, ciągle to jęczenie o morderczych obostrzeniach w kraju, w którym po kilku miesiącach nikt nie egzekwował obostrzeń i jak sobie nie chciałeś nosić maseczki to nie nosiłeś, a poza branżą gastro cała gospodarka działała normalnie xD


@Stepanakert: duże to twoje miasto?
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Tu gdzie mieszkam łatwiej było dostać się do lekarza (telefonicznie) niż przed koronawirusem i łatwiej o skierowanie było do specjalistów też.
Hur dur mordujo
Może w rosji u was tak było, ale nie na zachodzie
  • Odpowiedz
Tu gdzie mieszkam łatwiej było dostać się do lekarza (telefonicznie) niż przed koronawirusem i łatwiej o skierowanie było do specjalistów też.

Hur dur mordujo

Może w rosji u was tak było, ale nie na zachodzie


@BayzedMan: 200 tysięcy ,,nadprogramowych zgonów'' polaków
#!$%@? mnie obchodzi gdzie mieszkasz xD
  • Odpowiedz