Wpis z mikrobloga

ę czymś wewnętrznie o


@Wassimir: Skoro różnią się nawet kolorem skóry to oczywiste jest, że i istotniejszymi aspektami się różnią -
- inteligencją
- skłonnością do agresji
- chęcią do pracy
- podejściem do wychowywania własnych dzieci
itd
@melatonin2803:

Stwardnienie rozsiane występuje głównie wśród rasy białej. Chorobowość jest dwudziestokrotnie niższa wśród kanadyjskich Inuitów niż innych Kanadyjczyków żyjących w tym samym regionie. Rzadko występuje także wśród natywnych plemion Ameryki Północnej, australijskich Aborygenów i Maorysów z Nowej Zelandii. Wydaje się, że Szkocja ma najwyższy wskaźnik zachorowań na stwardnienie rozsiane[81]. Przyczyny takiego stanu nie są znane.

W północnej Europie, kontynentalnej części Ameryki Północnej i Australazji około 1 na 1000 mieszkańców choruje na
@Wassimir: w cholerę różnic, ale raczej są statystyczne, czyli np czarni mają statystycznie wyższy poziom testosteronu (przez co częściej chorują na raka prostaty), ale dalej statystyczny biały ma poziom wyższy od 30 czy 40 procent czarnych.

Raczej nie ma różnic typu "to i to występuje tylko u czarnych, a nigdy u białych". Mają chyba 50 razy częściej spotykaną genetyczną skłonność do przemocy (gen wojownika), ale to w dalszym ciągu występuje u
Czy murzyni różnią się czymś wewnętrznie od białych ludzi? Chodzi mi o budowę/działanie organów


@Wassimir: hmmm, lepiej wchłaniają pieczonego kurczaka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to trochę jest. Najbardziej mnie zaskoczyło jak się dowiedziałem że mają nieco inny kształt kości udowej przez co są lepiej przystosowani do biegania niż biali. Lata popylania po sawannie zrobiło swoje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej mnie zaskoczyło jak się dowiedziałem że mają nieco inny kształt kości udowej przez co są lepiej przystosowani do biegania niż biali.


@severh: no tu możesz wpaść w pułapkę, bo to nie do końca czarni mają inny kształt, tylko określone plemiona żyjące w określonych warunkach. Najlepsi sprinterzy są co prawda czarnoskórzy, ale wszyscy co do jednego z zachodniej Afryki, ci ze wschodniej mają mniej więcej taką szansę na podium, jak biali.