Wpis z mikrobloga

Wy też wykopki widzicie, że Fame MMA leci w #!$%@?? Dokładnie chodzi mi o ilość walk. Od Fame MMA 7-12 zestawień było co najmniej 10. Na poprzedniej gali jak i tej walk będzie 9.

Ostatnia rekordowa gala to była 10 w której uczestniczył Don Kasjo Król. Chyba próbują długoterminowo oszczędzać hajs. Mogliby teraz jebnąć Polaka z Ferrarim i karta walk prezentowałaby się naprawdę spoko, ale chyba nie mają za bardzo planu na 15 i tam ich spór musi być głównym zapalnikiem.

Kolejną ewentualnością jest szybkie zakończenie eventu. Jeśli spotkali się z opinią publiki, że taka 12 była za długa, to serdeczny #!$%@? takiej publice w głowę. Wykop to jest społeczność, która ma za dużo czasu wolnego i takie wydarzenia może oglądać do białego rana.
#famemma
  • 11
@susyko: Bez przesady z tą oszczędnością kasy. Jakby dorzucili walkę jakiś nonamow i zapłacili by im po 50k to by nawet tego nie odczuli. Może chcą robić więcej eventów po prostu bo konkurencji dużo.
chyba nie mają za bardzo planu na 15


@susyko: oni już od dawna mają zaplanowaną 16 a co dopiero mówić o 15, po prostu wprowadzają czasem niewielkie korekty. Zawodnicy wiedzą kilka miesięcy wcześniej o swoich walkach przecież. Na 15 będzie Stary Muran, Majewski... Decyzja o przesunięciu Polaka z Ferrarim bardzo słuszna, obecnie nie wzbudza żadnych emocji
@Kroledyp: To opowiem historii, nawet wydałem na to jakiś hajs.
1-Na restreamie u okiem Fabiana
2-Gala była za 20zł, to złożyłem się z kolegą na pół i wydałem 10zł
3-Byłem u kolegi on kupił, ale nie chciał hajsu w zamian
4-Byłem u tego samego kolegi on kupił, ale nie chciał hajsu w zamian
5-Byłem u tego samego kolegi on kupił, ale nie chciał hajsu w zamian
6-#!$%@? miałem
7-#!$%@? miałem
8-Byłem