Wpis z mikrobloga

Siema, potrzebuję pomocy w wyborze soundbara pod TV. Używany byłby głównie do słuchania muzyki oraz co jakiś czas do filmów. A może jednak lepiej pójść w dobry głośnik Bluetooth?
Będę wdzięczny za opinie.

Aaa i budżet 2500pln

#soundbar
#glosniki
  • 10
@HyperXBang: na OLX był nowy kilka dni temu za 2800, ale poszedł szybko

Poszukaj może na amazonie albo za granico. Choć pewnie bliżej 3000 będą ceny

Ja mam starszą wersję i to jest mój najlepszy zakup elektroniki ever, planuje drugi dokupic i też się czaję od paru tygodni na starszą wersję. Nagłaśniał kiedyś u kolegi parter domu na domówce i wszyscy chwalili, że zajebiście brzmi muzyka
@HyperXBang: w wiekszosci salonów ze sprzetem audio powinni je mieć. Gra świetnie na BT, a i nie dostrzegłem żadnych opóźnień swoją drogą. Filmy oglądam na nim od paru lat.

Ja to na swojego chucham i dmucham xd jak mi sie uda dokupić drugi taki sam, to na pewno nigdy ich nie wymienię ani nie sprzedam
@feevcio: do sypialni chcę kupić drugi

Minusem Zeppelinów (wszystkich generacji) jest brak wejścia cyfrowego. Więc trudno sprawić aby grały mono i ciężko zbudować z nich system stereo. Ogólnie brak wejśc sprawia, że one słabo nadają się jako część systemu, to raczej

Ale pewnie trudno będzie znaleźć model 2015 w rozsądnej cenie, bo już widzę, że najstarsze modele Air z dockiem na ipoda ludzie wystawiają po 1400 zł XD
@feevcio: ja tak mam, ale zastrzegam że nie jestem ani audiofilem, ani kinomaniakiem który potrzebuje czuć na ramieniu oddech głównego bohatera filmu

Daje radę z zapasem na 30 metrach, nie brakuje niczego. To po prostu dobry sprzęt i nie ma poczucia, że wybrało się jakiś kompromis