Wpis z mikrobloga

Tak sobie dzisiaj oglądałem, no i podoba mi się … wyglada na duży bo i w sumie jest, ale leży świetnie.

Cartier de Santos

Jest tylko jedno pytanie jaki jest sens na ten zegarek wydawać ca 7600€.

Będzie trzymał wartość? Jak myślicie ? Podobać się podoba, ale przy tej kwocie to już patrzę bardziej żeby nie wyrzucać jej śmietnik…

Na jakikolwiek wzrost to raczej nie liczę w przypadku tej marki i nielimitowanej kolekcji.

Byłem tez w Rolexie - było bardzo dużo różnych modeli na miejscu nawet ten co miałem upatrzony(wimbledon 36) - no ale nie chcieli sprzedać - A tekst „możemy wpisać na listę ale kiedy i czy się skontaktujemy to się okaże” tylko mnie wk***

4 lata temu takich problemów nie było

#zegarki #zegarkiboners #cartier
m.....y - Tak sobie dzisiaj oglądałem, no i podoba mi się … wyglada na duży bo i w su...

źródło: comment_1649091776EpMIHUqPnHoivfb2yijZgJ.jpg

Pobierz
  • 17
@mattspy: Cartier nie trzyma ceny, kupujesz bo masz ochotę, podoba Ci się. Niektóre modele są ikonami Santos, Tank, Ballon Bleu, ale Cartier to Cartier jest specyficzny, jak i grupa jego odbiorców. Osobiście dial bardziej mi się podoba biały albo niebieski ale to już kwestia gustu.

Co do Rolexa to pewnie mieli wystawione modele pokazowe, coś by zapełnić gablotki które długo stały puste albo z czym się tez spotkałem ale tylko w
@mattspy: W którym Rolexie byłeś (teraz do mnie dotrało, że może jednak nie w PL)? Mignął Ci może OP blue dial (blue a nie tiff :P) albo Explorer 1? Santos – a z czym Ty go spasujesz finalnie? Wiadomka, że nie idziesz mierzyć sikora na galowo (wiec nie wiem skąd te #!$%@? do kurtki, jak dla mnie możesz iść w klapkach nawet do Kruka) ale fakt, że potem ciężko będzie go
@mattspy: Dokładnie - propsy. Ja mam się czuć dobrze i nic nikomu nie muszę udowadniać a cała ta wataha ze sprzedawcami na czele (co obcinkę robi na wejściu a potem zdziwko i liżą dupsko by brać więcej) niech spier@$#a :).

Chodzi mi właśnie po głowie OP 36 blue dial albo ostatni Explorer 36mm również. Tylko nie mam spiny więc chętnie za retail ale wiadomka - te listy oczekiwania to cyrk.
@SunriseOverEverest: Tak generalnie te listy oczekiwania nie napawają optymizmem. Na jeden zegarek damski już czekam u innego dilera od grudnia I sobie jeszcze pewnie poczekam…

myślałem że skoro ten u którego bylem ma wszystko na wystawie to może po dłuższej pogawędce się uda - tym bardziej że miał to co mnie interesuje, a byłem napalony jak szczerbaty na Suchary…

Explorera 36 też mierzyłem z ciekawości , ale kurde nawet na mój
m.....y - @SunriseOverEverest: Tak generalnie te listy oczekiwania nie napawają optym...

źródło: comment_1649156084c4mSVJB6ZTjozZbHYPmzwW.jpg

Pobierz