Wpis z mikrobloga

#wozkiwidlowe #wozekwidlowy
Czy zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózek widłowy to to samo co uprawnienie na wózek widłowy? Robiłem takie uprawnienia lata temu w ośrodku szkolenia który robił też kurdy na prawo jazdy, Dostałem zaświadczenie, które wygląda jak dyplom i że mogę na tym jeździć. A teraz jak myślę czy nie wyjechać za granicę i jeździć na wózku to mam wątpliwości czy te zaświadczenie jest cokolwiek warte...
  • 3
  • Odpowiedz
@Maglite: ok, dzięki to mi sporo wyjaśniło. Czyli teraz te moje zaswiadczenie jest nic nie warte. Za granicą pracy na to nie znajdę.
Czyli muszę wyrobić uprawnienia UDT. A te uprawnienia wyrabia się bezposrednio w UDT czy w ośrodkach szkolenia?
  • Odpowiedz
@awitampanstwa ja też mam "dyplom" że szkolenia które robiłem w 2006 roku, i każdy kolejny pracodawca to uznawał. W obecnej firmie pracuję od 2017 roku, więc przed zmianami i nie mają z tym problemu, że mam taki świstek. Ale firma zgodziła się zapłacić za egzamin UDT. Dostaliśmy materiały szkoleniowe i będziemy mieli egzamin na terenie firmy. Ma ktoś przyjechać z UDTu.
  • Odpowiedz