Wpis z mikrobloga

@pollyp0cket: oczywiście, że w PL są kobiety które są zaradne i nie wymagają od chłopaka, żeby był bankomatem, ale to jest kropla w morzu. Tymczasem przyjeżdża do nas garść Ukrainek i się okazuje że chcą pracować, są zaradne i chcą prawdziwej miłości, a nie bankomatu z bolcem na boku
@LubieGroszek: meh, prawda, jest tutaj masa dziewczyn, która jest po prostu beznadziejna i paradoksalnie mam wrażenie, że mają najmniejszy problem ze znalezieniem faceta. Ale znam też wiele beznadziejnych, leniwych Ukrainek - w tym jedną która przespałaby się chyba nawet z bezdomnym w tramwaju, w życiu nie pracowała, a jej jedyne zainteresowanie to imprezy (ew. Netflix).
@pollyp0cket: Wyobraź sobie, że w dzisiejszych czasach nie trzeba "umieć" robić dosłownie niczego. Nawet jak się czegoś wcześniej nie robiło, można znaleźć poradnik jak to zrobić w internecie. Od prostych przepisów, do skomplikowanego grzebania w silnikach pojazdów mechanicznych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pollyp0cket: tylko jest różnica między polką a p0lka. p0lka to wyśmiewany stereotyp leniwej, rozszczeniowej dziewczyny która niczego nie ma sobą do zaoferowania oprócz rodzenia bombelkow i kłócenia się o to, że kolejne 500+ i zapomogi jej się należą a facet ma być dla nich idealnym banderasem.
Wiem o tym, że są normalne dziewczyny, które potrafią robić takie rzeczy.
Ogólnie wg mnie wstydem jest nieumiejętność zrobienia czegoś tak prostego jak barszcz ukraiński czy pierogi przez dorosłego człowieka.


@pollyp0cket: żadna z moich byłych jak i obecna nie potrafiły zrobić ani jednej zupy a pierogów tym bardziej xD
@murmurlrl: kurcze, no właśnie jestem to sobie w stanie wyobrazić, tym bardziej właśnie nie rozumiem jak ktoś dorosły nie byłby w stanie pokroić i podsmażyć warzyw/mięsa i zalać wodą, aka zrobić barszcz ukraiński.