Wpis z mikrobloga

Chciałem przelać euraski z Revoluta na xtb. Czytalem, że najlepiej powiązać kartę wirtualną Revoluta z PayPal i przez niego wpłacić kaskę na xtb. Kartę powiazalem, wybrałem walutę rozliczeniowa karty na euro w paypal, ale główne konto w paypal jest w plnach. Czy ja teraz muszę te pieniądze przelać najpierw z Revoluta na paypal i potem z paypal na XTB? Jeśli tak to można zmienić walutę głównego rachunku na euro żeby nie przewalutowalo bez sensu?
Czy po prostu od razu w XTB robię wpłatę przez Paypal i przeleje mi bezpośrednio z Revoluta a paypal będzie tylko pośredniczył? Czy nie przewalutuje mi automatycznie z euro na plny przechodząc przez Paypala?

#revolut #xtb #paypal #waluty
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pijekubusplay Też się zdziwiłem, 0,66 dla rachunków w pln i 0,7 dla euro. Na szczęście odkryłem że przelewy bankowe są bezpłatne tylko trzeba się logować przez pokój inwestora, bo w apce nie ma takiej opcji.
  • Odpowiedz
@k2Marko: od razu w xtb robisz wpłatę, tylko tam w oknie płatności potem trzeba dopilnować żeby było ustawione, że bierze kwotę w euro. Możesz też w Paypalu ustawić karte revoluta jako preferowana forme płatności i ustawić jej walute na EUR
  • Odpowiedz