Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: bez paniki, ACF musiałby jeszcze zlecieć o ponad 40%, żeby dobić do poziomu z IV kwartału. Poprzednia korekta była, kiedy z 84 spadło na 62, ale wtedy dzienne ruchy były kilkukrotnie większe niż obecnie.

Zobaczymy jutro jak się zachowa, ale to było od początku jasne, że to mocno spekulacyjna spółka i większość zrezygnuje, a grubi lubią jak buja. Najlepsze, że ACF-em grają obecnie Chińczycy, bo chcą dowalić Australii i
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: też tak myślę, zresztą nie jutro, to najdalej za dwa dni. Pompowanie PKO zwolniło, a to dla JSW dobry znak.

W dupie, chyba więcej się stresuję jak spada po długich wzrostach o 6,5% z 77 niż, jak było 64, opór na 56, a bujało +-20% xD

Ehh... gdybym to potrafił zakopać, ale się znam i będę śledził ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk: mnie uspokaja świadomość, że sporo zysków już w tym roku zrealizowałem więc w kwestii JSW nie mam ciśnienia sprzedaży na jak najlepszej górce. Oczywiście chciałbym papier pogonić zyskiem 50-70 % ale jak będzie to 15-20% też krzywdy nie będzie. Średnia zakupu od dzisiaj to 58 więc zbyt dużego pola manewru nie mam :)
  • Odpowiedz
@czasnawykopki ja generalnie celuję wyżej, ale też po drodze bym już część zrealizował, a średnią mam podobną. Uważam, że tu tak, czy siak da się zarobić, bo na WIG20 C/Z poniżej 2 jest praktycznie niemożliwe, a zysk musiałby być góra przeciętny.

Nie wiem właściwie dlaczego górka jest tu tematem tabu, a gdyby te "analizy" BOŚ się sprawdziły i było 9 mld w ciągu roku, to przy C/Z 5.6 (jak na KGHM)
  • Odpowiedz