Wpis z mikrobloga

@Corum: Tego spuszczanie się na toyotą i hejtowanie hyundaia jest komiczne. To samo z mercedesem, którego zapłon na drodze jednak odpuścił, a potem kompletnie zignorował wszystkie wpadki mercedesa jak na przykład afera merca za milion czy wadliwe sworznie w nowej klasie S.

Gość pieprzy kocopoły i banuje ludzi, którzy mu to wytykają. Zobacz, że w komentarzach pod jego filmami ze świecą szukać głosów krytycznych( ͡° ͜ʖ ͡°)
@everybodykombinerki: Nie słucham radia, którego nie warto słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie widzę jak wychwala. Automat DCT to według niego gówno, mimo że nikt inny nigdy tak nie powiedział. xD Spuszcza się nad tą corollą kompletnie bezkrytycznie.

Urojenia to ty masz, skoro nie widzisz tej jawnej stronniczości. Mercedes też mu musiał posmarować za to skandaliczne zachowanie i tekst "Walcie się" do Global Motors
@cwlmod: ten dzban porównuje GR w limitowanych ilościach za chore pieniądze, w dodatku z 4x4 czyli nie hothatch do taniutkiego i30n który z 8dct zamiata wszystko ceną do tego co oferuje xD

A poza tym corolla ma tak śmieszną ilość miejsca w kabinie że nawet ja z 169cm wzrostu czułem się tam klaustrofobicznie
@dzem_z_rzodkiewki: Hyundai już nie jest taki taniutki niestety :/ Wciąż jednak coś czuję, że ta corolla będzie kosztować ponad 200k. Jestem ciekaw kto będzie chciał wydać taką kasę za wolniejszego i duuuużo gorzej wykonanego golfa? Od biedy A35 można kupić w tej cenie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te GR byłyby jeszcze fajniejsze jakby nie miały tych karbonowych dachów i felg z cenami z księżyca. Jakby yaris kosztował 130k