Wpis z mikrobloga

Mirki, będę miała rozmowę o pracę w #deloitte dział Risk Operations Center. Rozmowa ma być po polsku i angielsku, a z mówieniem po angielsku u mnie tak średnio...
Jakieś porady? O co pytają, czy warto wykuć jakieś biznesowe słówka i frazy, czy raczej sprawdzają zwykłą gadkę? Nastawiać się na korpo pitu-pitu jak bardzo chcę się rozwijać w ich strukturach czy same konkrety?
Nie wiem też jakie są widełki na stanowisku juniorskim, a nie chcę przestrzelić podając zbyt wysoką stawkę.
#pracbaza #rozmowakwalifikacyjna
  • 11
@Onomastyka: Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z innych korpo: gdzie widzisz siebie za 5 lat, jeżeli miałeś/aś jakąś sytuację stresową to jak Ci się udało z tym uporać, twoje wady i zalety, czy lubisz pracować indywidualnie czy zespołowo. Przygotuj sobie odpowiedzi po polsku, wklej w deepl i jazda
EDIT: jeżeli chodzi o zarobki to lepiej zarzucić więcej, ale powiedzieć że jest to do negocjacji. I tak dadzą Ci tyle ile będą
@kimikini: 4-4,5k brutto. Nie mam doświadczenia w branży, a bardzo potrzebuję teraz tej pracy, więc mogę zejść niżej.
W sumie nie mam zielonego pojęcia ile się zarabia, siedziałam do tej pory w administracji, a tam wiadomo - minimalna i jakiś ochłap, jak związek zawodowy wywalczy.
@kimikini: o, to też dobre info, dzięki. Jak widać praca w kulturze i administracji naprawdę mnie zepsuła :D Myślisz, że najwyżej zaproponują niższą stawkę czy "nie oddzwonimy do pani, ty rozpieszczony millenialsie"?
@Dream10: 4k brutto, nie zaprosili mnie do dalszych etapów. Zero zaskoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sama rozmowa to mnóstwo pitolenia o tym, dlaczego chcesz pracować akurat tam i na tym stanowisku, co wiesz o tej pracy i dlaczego Deloitte jest najwspanialsze. Kilka zdań o dotychczasowym doświadczeniu i trudnej sytuacji z przeszłości i jak sobie z nią poradziłeś. Po angielsku parę ogólnych pytań - o hobby, wybór studiów