Wpis z mikrobloga

Telewizor 50" Sony X94J (oznaczenie XR50X94JAEP). Jest w dobrej cenie w jednym ze sklepów, mało mogę jednak znaleźć opinii i recenzji dot tego konkretnego modelu (sporo jest X90J i innych zbliżonych ale nie tego konkretnego). Duże różnice są między nimi czy mogę się sugerować tymi opiniami? Telewizor głównie będzie używany do seriali w HD i grania na Xbox Series X (dlatego TV musi mieć HDMI 2.1). Jak wypada ten telewizor?

Miał być OLED od LG, ale finanse mi nie pozwolą w tym roku go kupić. A może lepiej spojrzeć jeszcze w stronę czegoś innego, może jakiś QLED od Samsunga? W tej półce cenowej widzę Q75a i Q80.

Interesuje mnie właśnie jednak najbardziej ten Sony Bravia X94J. Opinie, warto?

#telewizory #sony #tv #samsung #oled #sonybravia #qled #pytanie #kiciochpyta
  • 12
@nivenerr: https://hdtvpolska.com/test-recenzja-telewizor-sony-x90j-x92j-x93j-x94j-opinie/

Jaka jest różnica między modelem X90J a X93J/X94J?

W serii X94J/X93J w ekran wbudowano mikrofon. Można wydawać polecenie głosowe bez mówienia bezpośrednio do pilota z wbudowanym mikrofonem

W serii X94J/X93J zastosowano aluminiową podstawę „Blade” a w serii X90J jest to standardowa smukła podstawa „Blade”


W serii X94J/X93J wykorzystano technologię Rich Color Enhancer, która wzmacnia neutralne kolory do bardziej żywych tonów, aby nadać obrazowi dodatkową wyrazistość. Dzieje się to automatycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nivenerr: ja mam x90j, 55" i generalnie polecam soniacza, bardzo dobry android, świetne kolory i nawet niezła czerń jak na leda :)