Wpis z mikrobloga

@S7-1500 powtarzam, to wszystko może się przydać jako potencjalny backup, a co najważniejsze bo Ukraińcy na sto procent prowadzą własne archiwa zbrodni - to trafia do opinii publicznej, zwiększana jest świadomość tego co się dzieje. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś dobrowolnie gromadzi i zbiera takie dane.

To jak ze sprzątaniem śmieci w lesie, wyśmiejesz kogoś, że chodzi z workiem i podnosi odpadki bo przecież są od tego odpowiednie służby?
  • Odpowiedz
To jak ze sprzątaniem śmieci w lesie, wyśmiejesz kogoś, że chodzi z workiem i podnosi odpadki bo przecież są od tego odpowiednie służby?


@gzymspiwniczny: bezsensowna analogia. Wyśmieję, albo potępię każdego wydającego wyrok pod wpływem emocji na podstawie zdjęcia na portalu społecznościowym. Głupota i niebezpieczny proceder
  • Odpowiedz
@Orage: przerażające jest w jak wiele rzeczy ludzie uwierzą, byle by to się tylko wpasowało w ich światopogląd. I śmiało dołączą do linczu czy będą komuś życzyć śmierci bo ktoś coś powiedział.
  • Odpowiedz
inny ryj rzekomo za to odpowiedzialny


@henk: czy akurat to jest fejk, czy nie to nie wiem, bo w dupie to mam, ale czy serio uważasz, że tylko jedna osoba jest za to odpowiedzialna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@henk: Każdego ruskiego oficera trzeba zabić, każdy jest winny już samego faktu, że wlazł na Ukrainę ze swoim cuchnącym wojskiem i ze swoimi wszami na głowie. Mam nadzieję, że po wojnie ci, którzy przeżyją i wrócą do domu, będą zabijani w swoich domach przez "nieznanych sprawców".
  • Odpowiedz