Wpis z mikrobloga

Tak więc mój wpis został skasowany - co mnie zaskoczyło. Wiadomo, równouprawnienie to podstawa. Mężczyznom można mówić, że muszą ginąć na wojnie, bo taka ich rola. Kobietom nie wolno mówić, że muszą rodzić dzieci nawet z (mniejszym o wiele) narażeniem życia, bo taka ich rola. Jeżeli ktoś chce wyjechać z Ukrainy jako mężczyzna to na pewno znaczy, że od razu chce oddać Ukrainę w ręce Federacji Rosyjskiej. Jeżeli kobieta w Polsce nie pracuje nad wymianą pokoleń rodząc dzieci w kraju gdzie jest ujemny przyrost naturalny to nie można jej napisać, że jest za upadkiem kraju na rzecz innych nacji czy narodów.

Mężczyznom można przedstawiać argument "jak się nie podoba to wyjedź". Oczywiście kobiety słyszące podobny najwidoczniej są wielce pokrzywdzone. Wszelką przemoc wobec mężczyzn i ich dyskryminację można usprawiedliwiać powiedzeniem "takie są czasy". Jeżeli z kolei w Polsce ZUS się wali i wymiana pokoleń za całkiem niedługo okres czasu zaora emerytury i inne świadczenia socjalne to w żadnym wypadku nie można tego usprawiedliwiać "takimi czasami".

Mężczyzn którzy nie chcą walczyć można oczywiście publicznie wyzywać od inceli czy mniejszości seksualnych (co jest dziwne, bo zawsze myślałem, że jesteśmy na etapie cywilizacyjnym gdzie po prostu akceptujemy inne seksualności). Powodzenie kobiecie, że jeżeli nie chce dziecka to pewnie należy do LGBTQ+ lub jest femcelem to jakaś zbrodnia.

Bezsensowne cierpienie milionów jest okej, jak długo dotyczy mężczyzn. Jak kobietom coś się nie podoba to nagle to jest "nasza" sprawa i coś ważnego dla wszystkich. Zelensky niczym się nie różni od Kaczyńskiego w swoim zamordyźmie. Niestety ponieważ jeden dyskryminuje mężczyzn ma szerokie poparcie wśród debili.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet
Pobierz CyfrowyD - Tak więc mój wpis został skasowany - co mnie zaskoczyło. Wiadomo, równoupr...
źródło: comment_1648983905CL5a3lXzXu4VxD6zKwjVDy.jpg
  • 5
@CyfrowyD: Kobiety mogą więcej. Tak samo jak mój mały synek. Wybaczam mu różne głupstwa, ale w życiu nie dałbym mu żadnej odpowiedzialności. Oddam za niego życie jak będzie trzeba. Taka rola ojca czy męża. Kobiety mogą mówić co chcą, ale chyba nie traktujesz tego poważnie? To kobiety...