Wpis z mikrobloga

@Waffenfarbe

Nie ma szczególnej recepty,na początku puowalem ale z biegiem czasu uważam że dzisiaj nie jest to dobry sposób.
Szczerze to nie mam żadnych dobrych rad,to bardzo trudna dziedzina życia gdzie trzeba być kreatywnym.
Trzeba mieć twarda dupę przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@putabarca:
A na to roboczogodziny spedzone na swipe'owaniu, bajerze, przesylaniu nudeskow, smieszkowania, podtrxymywania atencji, sluchania #!$%@?..... chadlightowe zycie here, towaru do bzikania wincyj niz checi i czasu.

A i tak czasem sobie mysle, marnujac (!)te godziny(!) na tinderze czy tym nie jebnac, zrobic pare nadgodzin i sobie po prostu pojechac na divy od czasu do czasu. Chyba by to podobnie wychodzilo na niwie finansowej.
  • Odpowiedz
Ale niech mi nikt nie pieprzy jakichs kocopolow jak ten @M_xxx: ze wszystko jest za darmo


@putabarca: Ale ja nigdzie nie napisałem że "wszystko jest za darmo".
A już na pewno nie dla takiego przegrywa jak ty.

Dla
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: słuchaj taki jeden ogólny super pro tip. Ja najczęściej korzystałem z niego w klubach, ale ogólnie można zastosować go wszędzie. (Uwaga, nie działa jeśli szukasz żony. Działa jak chcesz się chwilę pobawić).
Nie podrywaj kobiet, które Ci się podobają, podrywaj kobiety którym Ty się podobasz.
W praktyce wygląda to tak. Idziesz na parkiet, coś tam podensic, pokazać że umiesz się dobrze bawić i jesteś spoko typkiem, w międzyczasie się rozglądasz i szukasz. Nie szukasz najładniejszej, żeby do niej podbić. Szukasz tej która się do Ciebie uśmiecha.
Ot co. To nie my podrywamy, to kobiety wybierają komu dadzą się poderwać.
Jak widzisz że jakaś się uśmiecha do Ciebie, to powolnym krokiem tam się do niej zbliżasz i bum zaraz razem tańczycie.
Jak chcesz ją pocałować ale się trochę cykasz to technika taka - tańczysz coraz bliżej, nóżka między nóżkę, przodem do siebie. Coraz bliżej aż tak się przytulacie. Wtedy przykładasz swój policzek do jej policzka. Obserwuj reakcje, możliwe że na tym etapie już sam włoży Ci jęzor do gęby. I tak powoli z tego policzka co raz bliżej do ust i ciach. Jeśli nie będzie chciała to luz zero wstydu nikt tego nie zauważy oprócz Ciebie. A jak się pocałujcie to już z górki, dobra zabawa, potem schodzicie z parkietu coś pogadać bla bla. Traktuj ją jak kolegę
  • Odpowiedz
Możesz sobie płacić jak wolisz być bankomatem, i wmawiać sobie że ty to właściwie lubisz płacić.


@M_xxx: ja lubię różne rzeczy - a jak coś chcę to mam w #!$%@? jak to dostanę - czy zapłacę czy nie.

Ty mnie nazwałeś cuckiem, a jak ci przywołałem definicję cucka i wyjaśniłem że z nas dwu to ty do niej bardziej pasujesz to starasz się zapomnieć o definicji albo ją
  • Odpowiedz
@paragony:

Nie podrywaj kobiet, które Ci się podobają, podrywaj kobiety którym Ty się podobasz.


To lepiej siedzieć w piwnicy. Szkoda tylko środków i czasu na takie zabawy.
I ja nie mam mentala na podrywanie w klubie. Tam jest zwyczajnie za duża konkurencja.
  • Odpowiedz